• Jaroslav Válek

    Kompozice X

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:17

    monotyp, 2002, 26 x 34 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XI

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:18

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XII

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:19

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XVII

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:20

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice I

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:21

    monotyp, 2002, 30 x 19 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Pavouk - Nasca

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:22

    slepotisk, 2001, 25 x 22,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Skvrny

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:23

    slepotisk, 1995, 22 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 95, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:24

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Urovous

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:25

    slepotisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Planeta

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:26

    slepotisk, 2001, 28 x 28,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník - troúhelník

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:27

    nerez ocel, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Náhrdelník (Rošt)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:29

    kovaná ocel, délka 20 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Otvírák na lahve drak

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:30

    kovaná ocel, délka 19 cm cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:31

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:32

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Rákosí

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:33

    tisk z výšky, 2003, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Zmrazky

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice I.

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:35

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Had

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 28. 08. 2019 19:36

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:01

    litografie, 2016, 21 x 10,5 cm, sign. LD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:02

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:03

    litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2002)

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:04

    litografie, 2001, 16 x 6,5 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:06

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Na procházce

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:07

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Klára Trnková

    Divka v okně

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:08

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Tomáš Bím

    Lehátko

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:09

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)