• Vladimír Novák

    Postavy

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:10

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Novák

    Postava v červené ploše

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:11

    litografie, 1989, 59,5 x 42,5 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Novák

    Postavy v zelené ploše

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:12

    litografie, 1989, 48,7 x 38 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:13

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dům v noci

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:14

    litografie, 1979, 43 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:15

  • Eva Natus Šalamounová

    Tři ženy

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:16

    litografie, 1980, 32 x 26,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

  • Eva Natus Šalamounová

    Manéž se lvem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:17

    litografie, 1990, 55,7 x 39 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:18

    litografie, 1976, 44,3 x 31,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Hostina

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:19

  • Eva Natus Šalamounová

    Loutky

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:20

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Požehnání

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:21

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:22

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:23

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:24

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:26

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:27

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:28

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:29

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:30

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:31

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:32

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Wan -Sün

    Půvabná orchidej

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:02

    tuš, barvy na papíru, 1987, 34 x 44 cm, sign. maloval Wan Sün, 2 pečetě: 1) namaloval s běžnou rutinou 2) nadepsal a namaloval Wang Sün, nápis: "Půvabná orchidej", v levém spodním rohu žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:04

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Lin Ťin-šeng

    Skupina bambusových stvolů

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:06

    tuš, papír, 80. léta 20. století, 94,5 x 43 cm, 5 pečetí, svitek s hedvábnou paspartou, nápis: "Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko", namalovánov Pekingu, dřevo u svitku poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ťien-san

    Bambusové houští - Lehký větřík vane nad řekou Siang

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:08

    tuš na papíru, nepodlepeno, znak ťia-sü: 1994, 53 x 99 cm, 2 pečeťě, papír několikrát přeložen a při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

  • Fang Tching

    Krabi

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:10

    tuš, barvy na papíru, nepodlepeno, 6.8.90, 35,8 x 24,4 cm, 2 pečetě: horní - pečetní styl želví krunýře, nečitelná; dolní - pečetní styl Fang Tching, nápis: "Fou-pching" (žabinec?). Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyperboli…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pták

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:14

    barevný dřevořez, 1952, 21 x 13,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Ptáček

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:16

    barevný dřevořez, 1952, 17 x 15,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská