• Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    Položka č.: 243327

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:48

    olej, dřevo, 1940, 29 x 35,2 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pár u vody

    Položka č.: 243329

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:52

    olej, papír, 1945, 22 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 243330

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:54

    olej, plátno, 28,8 x 22,5 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

  • V. Kotich

    Anděl

    Položka č.: 243331

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 22:56

    serigrafie, 19 x 18,2 cm, sign. PD V. Kotich, č. 29/50, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Jansa

    Horské jezírko

    Položka č.: 243337

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:08

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    Položka č.: 243338

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě v zálivu

    Položka č.: 243339

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:12

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 243340

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:14

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    Položka č.: 243341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:16

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    Položka č.: 243342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    Položka č.: 243343

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:20

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Siena

    Položka č.: 243344

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:22

    olej, karton, 21,4 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, PD Siena, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    Položka č.: 243345

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:24

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 243346

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:26

    olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 243347

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:28

    olej, plátno, 13 x 12,6 cm, sign. DU J. Dlabal, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s jablky a vínem

    Položka č.: 243348

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:30

    olej, plátno, 13,9 x 18,4 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Adamír Macháček

    Rodina

    Položka č.: 243349

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:32

    litografie, 27,6 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, lehce zažloutlý papír, místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Zamilovaní

    Položka č.: 243350

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:34

    litografie, 27 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Láska

    Položka č.: 243351

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:36

    litografie, 27,5 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; papír místy nepatrně pokrčen, na horním okraji je nažloutlý proužek ( všechno mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 243352

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Linhart Rudolf

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 243353

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:40

    olej, papír, 1940, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart, rám, vzadu ve výřezu R. Linhart 1940, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Bureš

    (1889)

    Jarní tání na potoce

    Položka č.: 243354

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:42

  • Josef Bureš

    (1889)

    Před bouřkou

    Položka č.: 243355

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:44

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kindl

    Chalupy na stráni

    Položka č.: 243356

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    Položka č.: 243357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:48

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:50

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)