• Josef Váňa

    (1911-1997)

    Na vesnici

    Položka č.: 124236

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50

    litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice IV.

    Položka č.: 124951

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:13

    kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice V.

    Položka č.: 124952

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:12

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí s pomníkem

    Položka č.: 135707

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:14

    akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Krejcar

    Krajina s řekou

    Položka č.: 136578

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:57

    dřevoryt, 1962, 13 x 19,2 cm, sign PD Karel Krejcar, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž

    Položka č.: 139648

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:32

    tužka, papír, 1940, 32 x 25,2 cm, sign. PD Bělocvětov 40, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Branč

    (1927)

    Zlatá rybka

    Položka č.: 174116

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:07

    litografie, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. PD Lad. Branč, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karla Hejnová - Talabardon

    (1922)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 178485

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    Položka č.: 186104

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00

    tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Milan Entler

    (1948)

    Pohled z okna v noci

    Položka č.: 186696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:15

    litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice I.

    Položka č.: 188711

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:11

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice II.

    Položka č.: 188712

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:10

    kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. LD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Doubek

    (1944)

    Kompozice III.

    Položka č.: 188713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:09

    kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kučera

    (1934)

    Zátočina

    Položka č.: 188720

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:34

    litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kompozice

    Položka č.: 189225

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:08

    litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Šindlerová - Vokáčová

    (1923)

    Přístav

    Položka č.: 189228

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44

    litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Eichner

    (1893-?)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 189704

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:06

    pastel, papír, 1936, 22,5 x 36 cm, sign. PD V. Eichner 1936, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Lisý

    (1912-1990)

    Krajina

    Položka č.: 190303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:35

    litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:02

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:04

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Fontána Alhambra v Grenadě

    Položka č.: 201894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:14

    litografie, 21,2 x 15,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 65/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Parný den (podle Antonína Slavíčka)

    Položka č.: 202563

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:34

    tempera, karton, 1975, 44,9 x 62,4 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 204186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:31

    tužka, papír, 56,5 x 36,3 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Zima

    Položka č.: 205039

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Glaser

    (1957)

    Rostoucí monstrum

    Položka č.: 206327

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:16

    lept, 1985, 12,7 x 15,9 cm, sign PD Glaser 85, 18/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dítě

    Položka č.: 206635

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:30

    tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 213148

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 213149

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook