• František Hubatka

    Kosmická operace

    Položka č.: 234310

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:07

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Noční chodec

    Položka č.: 234311

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:08

    tuš, papír, 1946, 29,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Hudeček 46, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    Položka č.: 234313

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:10

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž

    Položka č.: 234314

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:11

    litografie, 1981, 30,5 x 20,2 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • André Chabot

    Položka č.: 234315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    U Žofínské hutě, Ostravsko

    Položka č.: 234316

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 17,5 x 23,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Prales v Beskydech

    Položka č.: 234317

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 1966, 23,3 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 234318

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:15

    litografie, 2007, 19,5 x 25 cm, sign. PD Boris Jirků 07, 17/50, PF 2008, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Pták s mládětem

    Položka č.: 234319

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:16

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 38 x 24,4 cm, sign. DU Jandová 75, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Ježek

    (1983)

    Položka č.: 234320

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:17

    olej, plátno, 2007, 40 x 60 cm, PD monogr. J J 07, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 234321

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Gravitace

    Položka č.: 234323

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Vajíčko

    Položka č.: 234324

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:21

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Na pěšině

    Položka č.: 234325

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:22

    tuš, papír, 1978, 43,5 x 34 cm, monogr. LD HK 78 a sign. na zadní straně Hedvika Krejčová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Krajina s koněm

    Položka č.: 234326

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:23

    akvatinta, 1976, 28 x 37 cm, sign. PD H Krejčová 76, zkušební tisk č. 2, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Roman Karpaš

    Architktury I. - Babylón

    Položka č.: 234328

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:25

    lept, suchá jehla, 1992, 60,5 x 39 cm, sign. PD Karpaš 92, 3/20, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ulita

    Položka č.: 234330

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Položka č.: 234331

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:28

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, 15/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Kolínská?

    Ostrovy

    Položka č.: 234332

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:29

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eliška Konopiská

    Krotitelé

    Položka č.: 234333

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:30

    lept, 1988, 18 x 19,2 cm, sign. PD Eliška Konopiská 88, 35/40, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    Položka č.: 234334

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:31

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Eliška Konopiská

    Lázně

    Položka č.: 234335

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:32

    lept, 1988, 23,6 x 25 cm, sign. PD Eliška Konopiská 88, 24/40, při pravém okraji mimo tisk skvrny na papíře, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Portrét Josefa Sudka

    Položka č.: 234336

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 11,8 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    Položka č.: 234337

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:34

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 234338

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:35

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Nábřeží

    Položka č.: 234339

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:36

    fotografie, 1987, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesát…

  • Pavel Kopp

    Praha - Staroměstské náměstí

    Položka č.: 234340

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:37

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 234341

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:38

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most v noci

    Položka č.: 234342

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 19:39

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 234343

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 07. 2019 18:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)