• Květa Pacovská

    (1928)

    Položka č.: 233056

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:17

    lept, akvatinta, 21,4 x 9,8 cm, sign. PD Pacovská, rám, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamila Ženatá

    Kapky

    Položka č.: 233057

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:18

    suchá jehla, 1990, 65 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    Položka č.: 233058

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:19

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Klára Trnková

    Notový zápis

    Položka č.: 233059

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:20

    litografie, 2006, 15,7 x 11 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 233060

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:21

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 233061

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:22

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 233063

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:24

    litografie, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil, autorský tisk

  • Ladislav Kuklík

    Kontrast

    Položka č.: 233064

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:25

    lept, 1979, 7,7 x 15,5 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 29/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Kuklík

    Bílé ráno II.

    Položka č.: 233065

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:26

    lept, 1980, 7,5 x 10,6 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, č. 42/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Svlékání II.

    Položka č.: 233066

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:27

    lept, 1980, 11,5 x 7,9 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, č. 23/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    V pohybu

    Položka č.: 233067

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:28

    lept, akvatinta, 1979, 7,6 x 15,4 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 28/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 233068

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:29

    lept, 1979, 49,3 x 33 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 30/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Ležící akt

    Položka č.: 233069

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:30

    litografie, 1962, 26,6 x 32 cm, sign. PD V. Sivko 62, č. 28/35, při okrajích lehce pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Josef Sudek

    Položka č.: 233070

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:31

    litografie, 1960, 59 x 43,6 cm, sign. PD V. Sivko 60, č. 12/23, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    SELFCONTAINED

    Položka č.: 233071

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:32

    litografie, 2018, 47,5 x 37,5 cm, sign. Jan Gemrot, č. 115/117

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 233072

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:33

  • Aleš Lamr

    Ad honorem Jesu

    Položka č.: 233073

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:34

    litografie, 1990, 27,3 x 38 cm, sign. PD A. Lamr 90, č. 52/80, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Aleš Lamr

    B.H.H.

    Položka č.: 233074

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:35

    litografie, 1988, 73,2 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 88, č. 7/45, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Aleš Lamr

    Světlo světa

    Položka č.: 233075

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:36

    litografie, 1989, 73,2 x 55,8 cm, sign. PD A. Lamr 89, č. 25/65, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 233076

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:37

    barevný ofset a reliéfový tisk na polokartonu, 37,7 x 30 cm, sign. PD J. Kolář, č. 84/90, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Položka č.: 233077

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:38

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 233078

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:39

    litografie, 1963, 20 x 27 cm, sign. PD F. Gross 63, rám, č. 42/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kostel sv. Ludmily na Vinohradech

    Položka č.: 233079

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:40

    lept, 20 x 25,5 cm, sign. PD Balcar, rám, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Čas včel

    Položka č.: 233080

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:41

    suchá jehla, 1991, 50 x 63 cm, sign. PD F. Burant 1991, 24/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Torzo

    Položka č.: 233081

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:42

    litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    U okna

    Položka č.: 233082

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:43

    litografie, 49 x 33 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Volf

    Svědomí hlodavec

    Položka č.: 233083

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:44

    lept, 42 x 32 cm, sign. DU Jan Volf, 31/100, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Velčovský

    V lese

    Položka č.: 233084

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:45

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Milan Erazim

    Jeden den v životě

    Položka č.: 233085

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:46

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 233086

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2019 17:47

    litografie, 1966, 12 x 16,5 cm, sign. PD Chadima 66, pasparta, č. 11/100, pasparta lehce zašpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)