• Milan Coufal

    Položka č.: 238618

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:38

    pískovec, žula, 2016, v. 38 cm, značeno na podstavci

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Milan Coufal

    Obětní kámen

    Položka č.: 238619

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:39

    čedič, drát, 2016, v. 18 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 238664

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:40

    suchá jehla, 2013, 13,4 x 12,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 116/120, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Andrea Forsterová

    Zápas

    Položka č.: 240061

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:41

    litografie, 2005, 9 x 12 cm, sign. PD Andrea Forsterová 05, č. 21/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Andrea Forsterová

    Lov

    Položka č.: 240062

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:42

    litografie, 2006, 12,5 x 20,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, č. 28/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Aleš Kublák

    Pečeť zrodu

    Položka č.: 240097

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:43

    olej a akryl, lepenka, 2019, 30 x 21 cm, sign. PD AK19, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 241086

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:44

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Hrnce a srdce

    Položka č.: 241087

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:45

    litografie, 1990, 30 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 90, č. 3/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle II.

    Položka č.: 241088

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:46

    suchá jehla, mezzotinta, 2009, 18,7 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zeď na Petříně

    Položka č.: 241089

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:47

    litografie, 24 x 19 cm, sign. DU Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    Sukně

    Položka č.: 241090

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:48

    litografie, 1996, 63,5 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 21/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Andrea Forsterová

    Epizody

    Položka č.: 241091

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:49

    litografie, 2007, 20 x 29 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2007, č. 8/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Pechar

    Vinice

    Položka č.: 241092

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:50

    olejová strukturáž, sololit, 2005, 27,5 x 61 cm, sign. DU Pechar 05, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Vladimír Větrovský

    Modrá krajina

    Položka č.: 241093

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:51

    litografie, 2009, 20 x 26,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 19/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

  • Vladimír Větrovský

    Krajina s červeným stromem

    Položka č.: 241094

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:52

    litografie, 2009, 20 x 27 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 20/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Červená krajina

    Položka č.: 241095

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:53

    litografie, 2009, 20,3 x 27,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 86/95, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Květiny pro tebe

    Položka č.: 241096

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:54

    litografie, 2009, 27 x 20 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 20/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Vladimír Větrovský

    Krajina noční

    Položka č.: 241097

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:55

    litografie, 2009, 20,7 x 27,5 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 39/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Jana Sedlmajerová

    Páv s flakonem 3D

    Položka č.: 241098

    Vyvolávací cena: 16.200 CZK (648 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:56

    kombinovaná technika, airbrush, plátno, 2018, 52 x 22 cm, sign. PD SeilaJ, zezadu štítek, rám

    Aktuální cena: 16.200 CZK (648 €)

  • Aleš Kublák

    Stesk

    Položka č.: 241099

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:57

    olej, plátno, 2019, 60 x 50 cm, sign. LD Aleš Kublák

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Aleš Kublák

    ak 2

    Položka č.: 241100

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:58

    olej, lepenka, 2019, 50 x 40 cm, sign. LD Aleš Kublák

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Vojtěch Jirásko

    Svět

    Položka č.: 241101

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 19:59

    sítotisk, proškábáváno na barvené sádře, 2008, 54 x 50 cm, sign. DU V. Jirásko 2008, autorský tisk, papír ze strany několikrát natržen

  • Jiří Žalud

    Křídlo

    Položka č.: 241102

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:00

    akvatinta, kombinovaná technika, 1994, 29,7 x 21,2 cm, sign. PD Žalud 94, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Slunce

    Položka č.: 241103

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:01

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Typizace

    Položka č.: 241104

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:02

    sítotisk, 2010, 38,4 x 114,7 cm, sign. zezadu Iveta Bělinová

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Fotomontáž

    Položka č.: 241105

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:03

    fotografie, koláž, 2009, 40,5 x 90,5 cm, sign. zezadu Iveta Bělinová

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Milan Coufal

    Kambala velká

    Položka č.: 241106

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:04

    pískovec, 2018, v.30,5 cm, sign. značeno zespoda trojúhelníkem

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Milan Coufal

    Vlnobití

    Položka č.: 241107

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:05

    pískovec, 2018, v. 26,5 cm, sign. značeno zespoda trojúhelníkem

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Coufal

    Koruna

    Položka č.: 241108

    Plánované ukončení: 08. 01. 2020 20:06

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A. Václav Mašek

    Hrníčky

    Položka č.: 240988

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 19:02

    lavírovaná tuš, papír, 4 x 13,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)