• Vladimír Komárek

    Srdce

    Položka č.: 241862

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:32

    linoryt, 1971, 29,7 x 23,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 40/200, Vloženo v původních deskách, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Kroupa

    Pohlazení

    Položka č.: 241863

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:33

    lept, 1987, 22,3 x 9,8 cm, sign. PD K. Kroupa 87, rám, č. 13/100, žák prof. Filly, A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 241864

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:34

    lept, 1982, 11 x 8 cm, sign. DU L. Kuklík 1982, rám, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 241865

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:35

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Jablko samo (PF 1993)

    Položka č.: 241866

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:36

    suchá jehla, 1992, 8,8 x 11,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 92, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Rovno-váha (PF 1991)

    Položka č.: 241867

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:37

    suchá jehla, 1990, 12,2 x 8,4 cm, sign. PD J. Lehoučka 90, pasparta, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Položka č.: 241868

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:38

    kombinová technika, reliéfní tisk, 1982, 42 x 28 cm, sign. PD , 1/1 orig., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Liesler

    Klobouky

    Položka č.: 241869

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:39

    lept, 1984, 17,5 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 84, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Můza

    Položka č.: 241870

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:40

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Muzikant

    Položka č.: 241871

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:41

    lept, 1984, 17,5 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 84 , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Obličej

    Položka č.: 241872

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:42

    lept, 1987, 23 x 15,5 cm, sign. PD J. Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 241873

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:43

    lept, 16 x 13,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Lindovský

    Lineární kompozice

    Položka č.: 241874

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:44

    litografie, 68 x 47,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 69/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Lindovský

    Police

    Položka č.: 241875

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:45

    sítotisk, 2001, 28 x 30 cm, sign. PD J. Lindovský 2001, č.36/65, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Tomáš Kubíček (Kentaur na lovu)

    Položka č.: 241876

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:46

    dřevoryt, 9 x 11 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Agáta

    Položka č.: 241877

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:47

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ing. Kratochvíl

    Položka č.: 241878

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:48

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce ohnutý pravý dolní roh, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 241879

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:49

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ivan Kozel

    Položka č.: 241880

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:50

    dřevoryt, 8,5 x 9 cm, sign. PD. Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Monogramista P Z

    Nový Svět

    Položka č.: 241882

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:52

    lept, akvatinta, 1990, 5,6 x 7,8 cm, PD monogr. P. Z. 90, rám, č. 11/200

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Monogramista P Z

    Karlův most

    Položka č.: 241883

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:53

    mezzotinta, 1990, 6,3 x 6,3 cm, PD monogr. P. Z. 90, rám, č. 50/12

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • monogramista P. Z.

    Na Novém světě

    Položka č.: 241884

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:54

    lept, akvatinta, 1990, 5,5 x 7,7 cm, PD monogr. P. Z. 90, rám, č. 42/200

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 241885

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:55

    litografie, 1979, 13,2 x 17 cm, sign. LD, rám, č. 100/110

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Novák

    Kompozice v červené

    Položka č.: 241886

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:56

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 241887

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:57

    dřevoryt, 2001, 17,5 x 11 cm, sign. I. Ouhel 2001, 36/50, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    Položka č.: 241888

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:58

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 241889

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 17:59

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    Položka č.: 241890

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 18:00

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Severová

    Vrstvy 2 body

    Položka č.: 241891

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 18:01

    počítačová grafika, 2001, 27 x 26 cm, sign.. PD J.Severová 2001, č.36/60, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michal Singer

    Akt v ateliéru

    Položka č.: 241892

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 18:02

    litografie, 2009, 52,5 x 69 cm, sign. LU Singer 09, č. 6/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)