• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Heleny Knytlové

    Položka č.: 243800

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:36

    dřevoryt, 1952, 4 x 4 cm, sign. PD J. Váchal, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Winey Paulus

    Položka č.: 243801

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:37

    zinkografie, 1936, 8 x 6 cm, sign. J. Váchal 36, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Růženky Leixnerové

    Položka č.: 243802

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:38

    dřevoryt, 1950, 4,5 x 4,5 cm, sign. PD J. Váchal 50, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • M. Feurer

    Biblický výjev

    Položka č.: 243803

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:39

    olej, plátno na dřevě, 56 x 26,5 cm, sign. LD M. Feurer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Will Ashton

    (1881-1963)

    Město v Orientu

    Položka č.: 243804

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:40

    akvarel, papír, 12 x 9,5 cm, monogr. PD WA, Sir John William Ashton (20. září 1881 – 1. září 1963) byl anglicko-australský impresionista. Jeho dílo je zastoupeno v mnoha světových galeriích a muzeícha obdržel za něj několik významných ocenění. V letech 1937-1945 byl ředitelem The Art Gallery of New …

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Will Ashton

    (1881-1963)

    Arabové na koních

    Položka č.: 243805

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:41

    akvarel, papír, 1893, 11 x 16 cm, monogr. PD WA 93, Antikvariát Dlážděná

    Expedice

    Položka č.: 243806

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:42

    akvarel, papír, kolem r. 1900, 19,6 x 14,8 cm, rám, pravděpodobně se jedná o německého nebo rakouského autora, jako např. Anton Goering (1836-1905), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Koně

    Položka č.: 243807

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:43

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Studie portrétu malíře Antonína Frýdla

    Položka č.: 243808

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:44

    olej, plátno, 1920, 46,5 x 39 cm, sign. PN Em. Frinta 20, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

  • Hans Kohl

    (1897-1990)

    Dva muži a tři ženské akty

    Položka č.: 243810

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:46

    tužka, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně razítko Nachlass Hans Kohl, rám, Antikvariát Dlážděná

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 243811

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:47

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 243812

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:48

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Fritz Kausek

    (1890-1962)

    Město v podhůří

    Položka č.: 243813

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:49

    olej, sololit, 1946, 43 x 53 cm, sign. PD F. Kausek 46, rám, práce v Praze narozeného malíře (též Bedřich Kausek), jednoho ze zakládajících členů Prager Secession (1928-1937). Jednalo se o nejvýznamnější spolek německy hovořících výtvarníků v Praze před druhou světovou válkou. Secese v jeho názvu zn…

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě

    Položka č.: 243814

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:50

    olej, sololit, 1974, 27 x 85 cm, sign. PD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

  • Alois Moravec

    Mlýn

    Položka č.: 243815

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:51

    olej, sololit, 1977, 49 x 69 cm, sign. LD A. Moravec 77, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

  • Alois Moravec

    Pod Michovem

    Položka č.: 243816

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:52

    olej, sololit, 1974, 49 x 69 cm, sign. LD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

  • Alois Moravec

    Horská zima

    Položka č.: 243817

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:53

    olej, sololit, 1979, 48 x 68, 5 cm, sign. LD A. Moravec, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Souboj tetřevů

    Položka č.: 243818

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:54

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 243819

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:55

  • Karel Toman

    (1888)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 243820

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:56

    olej, překližka, 1945, 37,7 x 63 cm, sign. LD Toman 45, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Ženský akt (Torzo)

    Položka č.: 243821

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:57

    tužka, papír, 19 x 12,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Hnědá krajina

    Položka č.: 243822

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:58

    monotyp, 1969, 18,5 x 58,5 cm, sign. PD Josef Lehoučka, pasparta, na zadní straně popsáno autorem a značeno razítkem čfvu, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • G.B. Sommeer

    Položka č.: 243823

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:59

    pastel, papír, 1945, 55 x 41 cm, sign. PD G. B. Sommeer 45, rám

  • G.B. Sommeer

    Zahrada

    Položka č.: 243824

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:00

    pastel, papír, 40 x 56 cm, sign. PD G. B. Sommeer, rám

  • Jaromír Wíšo

    (1909-1992)

    Přístav

    Položka č.: 243825

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:01

    olej, plátno, 1933, 60 x 75 cm, sign. PD Wíšo 33, rám, práce pražského rodáka Jaromíra Wíša z roku 1933, kdy byl již šestým rokem žákem Karla Holana v jeho malířském ateliéru. Autor se zabýval také portrétem a zátiším, byl však především krajinářem , malířem městských, pražských motivů, zákoutí, pan…

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    Dívka s věnečkem

    Položka č.: 243826

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:02

    akvarel, tuš, papír, 1972, 29,8 x 21 cm, sign. LD Fišárek 72, Antikvariát Dlážděná, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků

  • Ota Janeček

    Sedící žena

    Položka č.: 243827

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:03

    uhel, papír, 1967, 67 x 44 cm, sign. PD Ota Janeček 67, rám, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Moře u Jurjeva (Estonsko)

    Položka č.: 243828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:04

    pastel, papír, 1961, 45 x 60 cm, sign. LD K. Oberthor 61, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michal Ranný

    (1946-1981)

    Zátiší se židlí

    Položka č.: 243829

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:05

    tuš, akvarel, papír, 1968, 29,3 x 20,8 cm, PD značeno slepotiskovým razítkem MR, PD datováno únor 68, žák prof. F. Jiroudka a J. Johna

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Alena Ladová

    (1925-1992)

    Autoportrét

    Položka č.: 243830

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:06

    tuš, tužka, papír, 1943, 28,8 x 21,6 cm, sign. PD Alena 43, Antikvariát Dlážděná, žákyně K. Tondla na Státní grafické škole v Praze, soukromé studium u svého otce J. Lady