Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:58

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,5 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 239409

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:59

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    Letní krajina

    Položka č.: 239413

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:00

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:01

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    Krajina

    Položka č.: 239586

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:02

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    Položka č.: 239587

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:03

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 1868, 20,5 x 15,4 cm, monogr. PD Z.Q. 1868, návrh na karlovarský porcelán, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:04

    lept, 27 x 37 cm, sign. PD Luigi Kasimir, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 239628

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:05

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:06

    akvatinta, 45 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:07

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:08

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:09

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:10

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 239788

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:11

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Šťasný princ

    Položka č.: 239802

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:12

    lept, 1974, 20,6 x 14,4 cm, sign. DU Jitka Waltrová, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:13

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240129

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:14

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:15

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:16

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybík

    Položka č.: 240952

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:17

    litografie, 1943, 31,5 x 30,5 cm, sign. PD MHolý 43, č. 164/300, LD slepotiskové razítko ELK, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Nevítaná společnost

    Položka č.: 241347

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:18

    tuš, papír, 31 x 41,5 cm, monogr. PD A., rám, ilustrace do časopisu Dobrá kopa; humoristický časopis, vydával B. Kočí v Praze od roku 1907 - 1914, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 241410

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:19

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ex libris Erich Kahler

    Položka č.: 243764

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:00

    lept, 9,8 x 7,2 cm, na zadní straně značeno razítkem Orlik, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Autoportrét

    Položka č.: 243765

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:01

    suchá jehla, ruleta, 1896, 5,6 x 2,5 cm, sign. PD Orlik, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Cirkus

    Položka č.: 243766

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:02

    litografie, 1986, 41 x 57 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní keramické škole v Teplicích a na VŠUP v Praze, členka Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Andělé

    Položka č.: 243767

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:03

    lept, 1974, 19 x 21 cm, sign. PD Šerých 74, rám, autorský tisk, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silo…

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 243768

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:04

    litografie, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Válová 09, č. 52/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Čínská vejce

    Položka č.: 243769

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:05

    litografie, 1991, 51,5 x 40 cm, sign. PD M.Rittstein 91, č. 82/90, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Vlažná sprcha

    Položka č.: 243770

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:06

    litografie, 1996, 48,5 x 37 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 41/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Vigilie o hodině hrůzy, blahořečení a modlitba za psa 1

    Položka č.: 243771

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:07

    dřevořez, 1914-1920, 12 x 8 cm, sign. PD J. Váchal, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook