• Tomáš Bím

    SVE

    Položka č.: 244285

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:21

    litografie, 20,1 x 10,1 cm, sign. DU Bím, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdenka Burgetová

    Snění

    Položka č.: 244286

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:22

    litografie, 1984, 41,8 x 30,5 cm, sign. PD Zd. Burgetová 1984, rám, č. 43/100, mísrně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Demel

    U TV

    Položka č.: 244287

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:23

    akvatinta, 1999, 9,9 x 10,3 cm, sign. PD KDemel 99, č. 21/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    Položka č.: 244288

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:25

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Parník Primator Dittrich

    Položka č.: 244289

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:26

    kamenorytina, 1962, 12,6 x 29,5 cm, sign. PD L. J. KAšpar 1962, č. 65/100, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 244290

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:27

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Akt ženy

    Položka č.: 244291

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:28

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD R. Klimovič, pasparta, 36/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 244292

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:29

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Komárek

    Položka č.: 244293

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:30

    litografie, 54 x 75,5 cm, sign. PD I Komárek, č. 53/120, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    Položka č.: 244294

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:31

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    Položka č.: 244295

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:32

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Člun

    Položka č.: 244296

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:33

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    (1928-1902)

    Ananas

    Položka č.: 244297

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:34

    dřevoryt, 34,5 x 34 cm, sign. DU Vkomárek, rám, č. 21/150, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Tvář a ptáci

    Položka č.: 244298

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:35

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 244299

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:36

    lept, kombinovaná technika, 48 x 38,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, rám, 18415, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 244300

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:37

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Petr Melan

    Hippodamcia

    Položka č.: 244301

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:38

    kombinovaná technika, papír, 15 x 17 cm, sign. PD P. Melan, č. 34/40

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Námořníci

    Položka č.: 244302

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:39

    dřevoryt, 26,3 x 18,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, papírová pasparta, zezadu na papíru: Ex Libris kongres helsingör 1972 Danmark, P.F. 1972 Václav Grégr, uprostřed papíru patrné přeložení, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Zdeněk Mézl

    Josephus II.

    Položka č.: 244303

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:40

    dřevoryt, 22 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Mládí

    Položka č.: 244304

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:41

    litografie, 47,7 x 30,9 cm, sign. PD Jiří Morávek , č. 71/100, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 244305

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:42

    litografie, 2009, 48 x 34,5 cm, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Oberthor

    Betlémská kaple

    Položka č.: 244306

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:43

    akvatinta, 33 x 34 cm, sign. PD K. Oberthor, při horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Loďky

    Položka č.: 244307

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:45

    litografie, 1966, 19,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, č. 95/120, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Vella Luka

    Položka č.: 244308

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:46

    litopgrafie, 1970, 23,7 x 13,5 cm, sign. Du K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 35/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 244309

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:47

    litografie, 1970, 23,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 40/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír s drobnými žlutými tečkami, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČU…

  • Karel Oberthor

    Zlatá rybka

    Položka č.: 244310

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:48

    litografie, 1990, 13,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Oberthor 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 244311

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:49

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    Položka č.: 244312

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:50

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ivan Ouhel

    Plod

    Položka č.: 244313

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:51

    litografie, 2009, 43 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 22/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 244314

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:52

    litografie, 2009, 28 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 36/100, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)