On-line auction

.

  • Sebastian Münster

    (1488-1552)

    Praga 1574

    No.: 245577

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:38

    kolorovaný dřevoryt, 1574, 12,5 x 15 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Jan Zrzavý

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    No.: 245578

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:40

    Portrét dívky

    No.: 245579

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:42

    pastel, papír, 56 x 42 cm, rám,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • František Hanák

    Věže kostela

    No.: 245581

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:44

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Břízy u řeky

    No.: 245582

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:46

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pávice

    No.: 245585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:48

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:50

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kuna na lovu

    No.: 245587

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:52

    tuš, tužka, papír, 10 x 16 cm, sign. PD,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Archa

    No.: 245588

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:54

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Lipsko

    No.: 245589

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:56

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věž

    No.: 245590

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 08. 2020 23:58

    litografie, 22 x 15,5 cm, sign. PD, č.144,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka

    No.: 245591

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 21. 08. 2020 00:00

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Karlův most

    No.: 245592

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 21. 08. 2020 00:02

    kvaš, papír, 26,5 x 17,5 cm, sign.. PD,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    No.: 178757

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:00

    crayons, paper, 1970, 29,5 x 41,3 cm, signed RD Kadlec 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    No.: 178788

    Auction price: 180 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:01

    woodcut, 11,8 x 9,7 cm, signed RD AMoravec, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holla…

    Current price: 180 CZK (7 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    No.: 178789

    Auction price: 180 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:02

    marked, paper, 13,2 x 12,7 cm, signed RD V. a P. Herinkovi, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (7 €)

  • Jan Konůpek

    Púchová

    No.: 186071

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:03

    sanguine, paper, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    No.: 200269

    Auction price: 320 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:04

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 320 CZK (12 €)

  • Anna Khunová

    Dívčí hlava s věnečkem

    No.: 200892

    Auction price: 290 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:05

    lept, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UVU and The Association of Czech Bibliophilists

    Current price: 290 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Brahmsův klavír II.

    No.: 200996

    Auction price: 290 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:06

    lept, 1980, 19 x 12 cm, sign. PD Michela Lesařová - Roubíčková 80, rám, č. 4/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 290 CZK (11 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Dva ženské akty

    No.: 201016

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:07

    suchá jehla, 1976, 18,3 x 11,3 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, č. 90/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Jan Konůpek

    Mladá Boleslav

    No.: 207975

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:08

    uhel, papír, 1937, 36 x 24,5 cm, sign. LD KPK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Karel Beneš

    Pražský hrad

    No.: 217494

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:09

    lithography, 1978, 22,5 x 18,5 cm, signed RD KBeneš 78, artist´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Zlatá Praha

    No.: 217496

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:10

    etching, 1974, 18 x 23,5 cm, sign. RD unreadable 74, author´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

    Úplněk nad Nerudovkou

    No.: 217497

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:11

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    No.: 217498

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:12

    litography, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    No.: 217499

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:13

    dry point, 19,5 x 15 cm, signed RD A. Majer, PD marked in plate A.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Jan Filipi?

    Brána u Strahovského kláštera

    No.: 217501

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:14

    etching, 23,8 x 14,7 cm, signed RD Jan Filipi?, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (21 €)

  • Dana Hlobilová

    (1928)

    Pražské věže

    No.: 217502

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:15

    lithography, 18,5 x 9 cm, sign. RD Dana Hlobilová, No. 18/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    No.: 217504

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:16

    lithography, 1961, 28,5 x 20,2 cm, sign. RD C Bouda, LD signed on stone CB 1961, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda