Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:36

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:38

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét ženy (Růžena Nasková)

    Položka č.: 238154

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:40

    linoryt, 1958, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD p. f. 1959, natišteno na dvou listu, ve středě přehyb, na papíru malá skvrna mimo tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 238910

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:44

    lept, 11,8 x 19,5 cm, sign. PD P. Kotík, mírně zašpiněný papír od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Harmonikář

    Položka č.: 238920

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:46

    suchá jehla, 11 x 14,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 51/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Svíčky a tulipány

    Položka č.: 238921

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:48

    suchá jehla, 18,5 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, papír na horním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Alej (Emil Gebauer)

    Položka č.: 238924

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:50

    lept, 13,5 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Král piva

    Položka č.: 238926

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:52

    lept, 8,6 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Přízrak

    Položka č.: 238927

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:54

    suchá jehla, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Čtení

    Položka č.: 238933

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:56

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. PD V. Komárek, č. 130/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Váza s tulipánmi

    Položka č.: 238940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 18:58

    dřevoryt, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři u stolu

    Položka č.: 238943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:00

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dýmka

    Položka č.: 238944

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:02

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Husy

    Položka č.: 238949

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:04

    dřevoryt, 14,5 x 9,5 cm, sign. DU VKomárek , antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlající žena

    Položka č.: 240148

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:06

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta a dívka

    Položka č.: 240149

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:08

    litografie, 19,5 x 15 cm, sign. PD B. S. Urban, papír na několika místech nalomený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Akt zezadu

    Položka č.: 240150

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:10

    tuš, papír, 9 x 14 cm, pasparta, zažloutlý papír, odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vodička

    Dvě dívky

    Položka č.: 240152

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:12

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 240154

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:14

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Podzim

    Položka č.: 240155

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:16

    litografie, 2002, 24 x 18,4 cm, sign. PD Velčovský , č. 64/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Akt

    Položka č.: 240159

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:18

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    Položka č.: 240160

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:20

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 240161

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:22

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Antonová

    (1930)

    Holoubek

    Položka č.: 240164

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:24

    suchá jehla, 1980, 25,7 x 16,5 cm, sign. PD A. Antonová 80, č. 4/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    V předklonu

    Položka č.: 240165

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:26

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Erazim

    (1946)

    Ležící

    Položka č.: 240166

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:28

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Ve svitu luny

    Položka č.: 240167

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:30

    kombinovaná technika, 1988, 20 x 14 cm, sign. PD Sokol 88, č. 51/63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Uvnitř jablka

    Položka č.: 240168

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:32

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Milostný dopis B Junglinga s návrhy ex libris

    Položka č.: 240172

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:34

    tuš, papír, 18 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Ženský akt pod stromem

    Položka č.: 240173

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 19:36

    lept, 1944, 12,5 x 9 cm, sign. PH B. J. Urban, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafického list připsáno napsáno: "Srděčně B. S. Urban V Praze 16. října 1944", antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estet…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook