• Josef Baruch

    (1893-1966)

    Plumlov

    Položka č.: 245441

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:00

    dřevoryt, 1947, 45 x 32 cm, sign. PD Jožka Baruch, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Staropražské střechy a věže

    Položka č.: 245442

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:02

    litografie, 28 x 46 cm, sign. DU J.Peca, č. 86/200, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Děvčátko

    Položka č.: 245443

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:04

    kolorovaná fotografie, 44 x 33,3 cm, textilní pasparta, DU značeno: A. Natvogel Nürnberg, Saldorfelstr. 6. , pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 245444

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:06

    litografie, 12,3 x 37 cm, sign. PD F. Emler, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Loďky na Kampě

    Položka č.: 245445

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:08

    litografie, 1948, 41 x 51 cm, PD monogr. V.S. 1948, aut. Tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

  • František Hanák

    Věže kostela

    Položka č.: 245581

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:10

    tužka, kvaš, papír, 31,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Břízy u řeky

    Položka č.: 245582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pávice

    Položka č.: 245585

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:14

    tuš, tužka, papír, 11 x 17,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pozdrav z Holandska

    Položka č.: 245586

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kuna na lovu

    Položka č.: 245587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Archa

    Položka č.: 245588

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:20

    dřevoryt, 12 x 9 cm, č. 3/5, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Lipsko

    Položka č.: 245589

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:22

    lept, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kostelní věž

    Položka č.: 245590

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Chaloupka

    Položka č.: 245591

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 9 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Karlův most

    Položka č.: 245592

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Janíčková

    Večer

    Položka č.: 245593

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Kytice (PF K a M Zinkovi)

    Položka č.: 245595

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:32

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Siblíková

    Bodlák

    Položka č.: 245596

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Akt (PF 1992 František Dvořák)

    Položka č.: 245602

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Krejsa

    Horník

    Položka č.: 245605

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    Položka č.: 245607

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postel

    Položka č.: 245870

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:48

    litografie, 1971, 22 x 32,6 cm, sign. PD Liesler 70, č. 22/80, mírně zažloutlý papír, při pravém okraji zažloutlá skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Orientu

    Položka č.: 246279

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:50

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Konvolut 3 litografií

    Položka č.: 246281

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:52

    3 x litografie, 15 x 10 až 12 x 6 cm, všechny monogr na kameni VF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V ghettu

    Položka č.: 246282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:54

    litografie, 1971, 31,5 x 24,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 34/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    Položka č.: 246283

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:56

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Probuzení

    Položka č.: 246290

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 21:58

    suchá jehla, 2010, 11,7 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, č. 10/80 III., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Plánované ukončení: 12. 10. 2020 22:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)