• Petr Helbich

    Výmola u Škvorecké obory

    Položka č.: 244405

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:44

    bromostříbrná fotografie, 1996, 14,5 x 19,5 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Ruiny

    Položka č.: 244406

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:45

    bromostříbrná fotografie, 1996, 13 x 17,5 (17,7 x 24) cm, sign. na zadní straně Petr Helbich, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Hild

    (1926-2007)

    Bojové cvičení

    Položka č.: 244407

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:46

    bromostříbrná fotografie, 24,5 x 39,2 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hník

    Položka č.: 244408

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:47

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Hník

    Kompozice s vejci

    Položka č.: 244409

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:48

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Hrdlička

    (1911)

    Malá radost

    Položka č.: 244410

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:49

    bromostříbrná fotografie, 30,5 x 23,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Hrdlička

    (1911)

    Zvědavost

    Položka č.: 244411

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:50

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 30,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Maminka čeká miminko (z cyklu Sny dětského pokoje)

    Položka č.: 244412

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:51

    fotografie (archive inkjet print), 1994, 13 x 18 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková 2004, rám, žákyně prof. J. Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Paní odnaproti (z cyklu Sny dětského pokoje)

    Položka č.: 244413

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:52

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 244414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:53

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    Položka č.: 244415

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:54

    barevná fotografie, 1975, 48,5 x 40,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu a razítkem Fotosalon - Vítkovice, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Lhotský

    Symbol

    Položka č.: 244416

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:55

    bromostříbrná fotografie, 1992, 36 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Jaroslav Lhotský, absolvent Pražské fotografické školy, obor užitá a výtvarná fotografie. V posledních letech se věnuje volné tvorbě., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    Položka č.: 244417

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:56

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Les

    Položka č.: 244418

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:57

    bromostříbrná fotografie, 11,8 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Novotný

    (1939)

    Strach

    Položka č.: 244419

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:58

    bromostříbrná fotografie, 18,8 x 13,4 cm, sign, na zadní straně Jaroslav Novotný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    Položka č.: 244420

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:59

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Erotická fotografie

    Položka č.: 244421

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:00

    barevná fotografie, 70.-80. léta, 35,5 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Masky

    Položka č.: 244422

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:01

    bromostříbrná fotografie, 30,3 x 40,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kompozice II.

    Položka č.: 244423

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:02

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 244424

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:03

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 244425

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:04

    bromostříbrná fotografie, 35 x 29,2 cm, sign. na zadní straně, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    Položka č.: 244426

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:05

    fotografie, 27,1 x 38,2 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Otec a syn

    Položka č.: 244427

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:06

    fotografie, 2016, 30 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Za světlem

    Položka č.: 244428

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:07

    fotografie, 2018, 45 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2018, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Položka č.: 244429

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:08

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Ságl

    Položka č.: 244430

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:09

    barevná fotografie, 41 x 57,4 cm, sign. PD Jan Ságl, rám, Antikvariát Dlážděná, Jan Ságl, nar. 1942 v Humpolci, fotografuje od r.1957, od r.1965 jako nezávislý fotograf, od r.1979 se zajímá výhradně o barevnou fotografii, zejména o tematizaci světla, od 80.let publikuje ve světovém tisku (např. Geo,…

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    Položka č.: 244431

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    Položka č.: 244432

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:11

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    Položka č.: 244433

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    Položka č.: 244434

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 12:13

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)