On-line auction

.

    Ruyana Küste

    No.: 180968

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:56

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    No.: 180974

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:57

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    No.: 180975

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:58

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    No.: 180977

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 14:59

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Bárky na břehu moře

    No.: 180979

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:00

    akvarel, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, sign. PD J. Syrový, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Brozik at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, V. Hynais at The Academy of Fine Arts in Prague, K. Marr in Munich and J. Humbert in Paris

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Václav Němec

    No.: 180980

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:01

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member a…

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Rudolf Medek

    No.: 180983

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:02

    hlubotisk, 1937, 40,5 x 31 cm, sign. PD Jara Poš 37, zažloutlý, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Modlitba

    No.: 180996

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:03

    lept, 19,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    No.: 181684

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:04

    lithography, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, slightly yellowed, at the edges wrinkled paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. E. K. Liška, M. Pirner and S. Sucharda at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the Union of Creative Artists and of SVUM

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    No.: 182038

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:05

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    No.: 183765

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:06

    etching, 1908, 13,3 x 22,7 cm, signed LD in plate H. S. 1908, , on paper stains, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Křeček - Jituš

    Hluboczek Wielki

    No.: 183937

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:07

    pencil, paper, 1939, 31,5 x 50,5 cm, sign. RD K. Jituš, , dirty paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Chalupa se zříceninou

    No.: 183961

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:08

    dry-point, 35 x 30 cm, , yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Trojicko-sergijevská lávra nedaleko Moskvy

    No.: 185290

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:09

    copperplate, 11,7 x 15,2 cm, RD signed on board A.H. Payne, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    No.: 185291

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:10

    pencil, aquarelle, paper, 49 x 31,5 cm, monogr. RD JŠ, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    der Prager Bahnhof

    No.: 185300

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:11

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    No.: 185341

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:12

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dřevěný most

    No.: 185370

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:13

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    No.: 185376

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:14

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Ludvík Makovec

    Z bažantnice

    No.: 186086

    Auction price: 2.800 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:15

    oil, card-board, 1952, 32 x 44 cm, sign. RD Makovec, rám, back label with description, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.800 CZK (100 €)

    Jihočeská vesnice

    No.: 186102

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:16

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:17

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Estimate: k CZK

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    No.: 186111

    Auction price: 3.200 CZK (115 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:18

    aquarelle, pencil, paper, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 3.200 CZK (115 €)

    Portrét balkánského důstojníka

    No.: 186344

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:19

    crayon, paper, 37,2 x 26,6 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    No.: 186437

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:20

    woodcut, 17,5 x 13 cm, sign. RD C. Thiemann, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Palác v Bruselu

    No.: 186479

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:21

    dry point, 27,5 x 19,5 cm, sign. RD indistinctly, rám, no. 35/300, yellowed paper, on frame minor scratches

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1810-1836)

    Cikáni

    No.: 186484

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:22

    bibliophile, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Praha intimní

    No.: 186490

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:23

    bibliophile, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kulec and S.A. Mako at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    No.: 186509

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:24

    5x woodcut, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    No.: 186510

    Auction price: 2.200 CZK (79 €)

    Planned termination: 29. 06. 2020 15:25

    various techniques, all sign., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.200 CZK (79 €)