• Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Horal

    Položka č.: 198284

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:06

    dřevoryt, 1916, 23 x 20 cm, značeno PD v desce F. Duša 1916, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 122191

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:07

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Oswald Heidbrinck

    (1858-1914)

    Les Bienheureux

    Položka č.: 229854

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:08

    litografie, kolem 1900, 39,7 x 30,6 cm, značeno PD na kameni Heidbrinck, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky a štítek s popisem, text: Les Bienheureux Nous possedons un superbe Pont Alexandre!, při okrajích mírně zašpiněný a natrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jules Hénault

    (1859-1909)

    Ah! les sales corbeaux

    Položka č.: 229852

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:09

    litografie, 1899, 46,3 x 35,9 cm, značeno DU na kameni Jules Hénault, téma francouzského antiklerikalismu, na zadní straně razítko Sbírka J. U. C. Borovičky, mimo tisk zašpiněný papír, okraje mírně otrhané, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Zasněžená ulička

    Položka č.: 244508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:10

    akvatinta, 11,4 x 8,9 cm, sign. PD Hlavsa, rám, 2/105, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Pohled od Vinohradské nemocnice

    Položka č.: 133889

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:11

    litografie, 20,2 x 16,9 cm, sign. PD Ed. Hnilička, 2.23, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Schulze, Kouly a Balšánka na VUT v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    Položka č.: 183657

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kohl

    Podle Chládka nakreslil Leonardo da Vinci

    Položka č.: 209441

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:13

    tužka, karton, 29,1 x 28,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, silně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Portrét muže

    Položka č.: 113379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:14

    litografie, 1944, 30 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, 42/48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Pražský hrad

    Položka č.: 212845

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:15

    litografie, 40,6 x 33,8 cm, sign. PD Krcal, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Břízy

    Položka č.: 137704

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:16

    lept, 21,6 x 18,2 cm, sign. PD Maran, mírně zažloutlý a při okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Pradleny

    Položka č.: 225105

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:17

    dřevoryt, 25 x 33 cm, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Na vyjížďce

    Položka č.: 183711

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:18

    dřevoryt, 25,3 x 35,7 cm, sign. PD Karel Müller, 122/220, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Na vsi

    Položka č.: 139909

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:19

    litografie, 22,2 x 31,3 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Růžena Nasková

    Položka č.: 189307

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:20

    dřevoryt, 26 x 23,1 cm, na několika místech natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Pasák koz

    Položka č.: 211363

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:21

    dřevoryt, 1940, 27,1 x 39,8 cm, sign. PD Arno Nauman, 122/200, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Položka č.: 161983

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:22

    litografie, 29 x 25 cm, sign. PD Arno Nauman, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 189239

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:23

    mezzotinta, 44,5 x 24,7 cm, sign. PD nečitelně, na několika místech mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Čertovka

    Položka č.: 244449

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:24

    tisk, akvarel, 1996, 23 x 16 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Kuřácký klub

    Položka č.: 244491

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:25

    mědirytina, 13 x 18 cm, značeno LD D. Teniers pinxt. a PD A. H. Payne sc., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    V lese

    Položka č.: 225097

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:26

    litografie, 31 x 45 cm, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Snopy na poli

    Položka č.: 211945

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:27

    litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann, autorský tisk, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rozsévač

    Položka č.: 211944

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Oráč II

    Položka č.: 211943

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Franz Schubert

    Položka č.: 206706

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:30

    dřevoryt na japanu, 26,9 x 23,2 cm, PN v desce Přikryl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Roubalík?

    Portrét Karla Škréty

    Položka č.: 244451

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:31

    tužka, papír, 1889, 40,2 x 27,8 cm, sign. PD Roubalík 23/5/89, studie k obrazu, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Ludvík Salač

    (1900-1953)

    Dívka s kachnami

    Položka č.: 244512

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:32

    tisk, 15,4 x 20,1 cm, značeno PD Salač, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Ostravy

    Položka č.: 244459

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:33

    dřevoryt, 1922, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD V Silovský, tištěno na ručním papíře Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládajíc…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Položka č.: 194242

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:34

    litografie, 1936, 33 x 42 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 194240

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:35

    litografie, 1936, 42 x 32,6 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)