• Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 241338

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:28

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bedřich Ženíšek

    (1872-1930)

    Pobřeží s kameny

    Položka č.: 241339

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:29

    olej, plátno, 89,5 x 74,5 cm, sign. PD B. Ženíšek, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 241340

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:30

    olej, karton, 1942, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 241341

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:31

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s šátkem

    Položka č.: 241342

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:32

    olej, karton, 1940, 23 x 18 cm, sign. PD B. Ullrych 40, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 241343

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:33

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 241344

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:34

    olej, karton, 1945, 20x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Veduta di Livorno

    Položka č.: 241345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:35

    tempera, papír, 14,8 x 20,6 cm, papírová pasparta, papír místy odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Palmy

    Položka č.: 241346

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:36

    tempera, papír, 36,5 x 44,5 cm, PD monogr. F. K, při okrajích lehce poškozený papír, v rozích malé dírky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V čas obrany

    Položka č.: 241348

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:38

    tuš, papír, 1911, 28 x 25 cm, PD monogr. A. , rám, vzadu potvrzení pravosti Mikoláš Aleš 1911, zažloutlý papír, zašpiněno, pasparta v levém spodním rohu politá - nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v raněj…

  • Viktor Oliva

    (1861-1928)

    Křižáci

    Položka č.: 241349

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:39

    tuš, běloba, papír, 26 x 34 cm, monogr. PD VO, rám, ilustrace k románu Heynryka Sienkiewicze, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Sequense na AVU v Praze

  • Emil Orlík

    (1870-1932)

    Spící

    Položka č.: 241350

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:40

    akvarel, papír, 8,5 x 9 cm, sign. PD Orlik, rám, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

  • František V. Voborský

    (1906-1984)

    Tancovačka

    Položka č.: 241351

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:41

    akvarel, tuš, papír, 39 x 69 cm, sign. PD Voborský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Freithurn - Pobrežje

    Položka č.: 241352

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:42

    tužka, papír, 1888, 10 x 10 cm, sign. PD Kuba 22/8 88, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pardubický

    Položka č.: 241353

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:43

    tužka, papír, 1881, 9 x 13,5 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 241354

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:44

    tužka, papír, 1880, 8 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chvalkovický zámek

    Položka č.: 241355

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:45

    tužka, papír, 1880, 10,5 x 13 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kaplička u Roztěže

    Položka č.: 241356

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:46

    tužka, papír, 1880, 10,5 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lublaň

    Položka č.: 241357

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:47

    tužka, papír, 1888, 9 x 14,5 cm, rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nádvoří hradu Pobrežje

    Položka č.: 241358

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:48

    tužka, papír, 13 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nymburský chrám

    Položka č.: 241359

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:49

    tužka, papír, 1906, 8,8 x 13,4 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    U Štipoklas

    Položka č.: 241360

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:50

    tužka, papír, 1882, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V údolí Vrchlice

    Položka č.: 241361

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:51

    tužka, papír, 1882, 10 x 11 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vnitřek hradu Freithurn - Pobrežje

    Položka č.: 241362

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:52

    tužka, papír, 11,5 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zbraslavice od jihu

    Položka č.: 241363

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:53

    tužka, papír, 1882, 8 x 13 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čajniče

    Položka č.: 241364

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:54

    tužka, papír, 1893, 10,8 x 15,9 cm, sign. LD LKuba 16/8 93, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Šachov u Borohrádku

    Položka č.: 241365

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:55

    tužka, papír, 1881, 7,5 x 14 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Březnický kostel

    Položka č.: 241366

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:56

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Trnovo (Mlýnek)

    Položka č.: 241367

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:57

    tužka, papír, 1893, 10,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba 1893, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Francouzská silnice v Dalmácii

    Položka č.: 241368

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:58

    akvarel, tužka, papír, 1892, 9 x 10,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)