• Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Dům v kopci

    Položka č.: 237791

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:25

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavla Fořtová, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Rudolf Franke

    PF 1978

    Položka č.: 237789

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevorubci při práci

    Položka č.: 231389

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:27

    litografie, akvarel, 20,3 x 29,1 cm, sign. DU A. Hála, zažloutlý, jemně ušpiněný, na okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    V lese

    Položka č.: 237840

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:28

    suchá jehla, 1957, 9,5 x 13,3 cm, sign. PD B. Hanš 57, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Léto

    Položka č.: 237793

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:29

    litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Krajina se snopy II.

    Položka č.: 181097

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:30

    olej, plátno, 40,5 x 53,5 cm, sign. LD Hejkrlík, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pobřeží

    Položka č.: 231486

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:31

    akvarel, tužka, papír, 1946, 14,5 x 21 cm, sign. LD VHejna 46, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Postava muže

    Položka č.: 234209

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:32

    lept, 1946, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Hladík 46, rám, 6/10, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Slunečnice

    Položka č.: 237775

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:33

    litografie, 8 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Květina

    Položka č.: 237774

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:34

    litografie, 8,2 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno do světa

    Položka č.: 237751

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hruška

    Koník

    Položka č.: 237748

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:36

    litografie, 19 x 15,2 cm, sign. PD K. Hruška, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 237780

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:37

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město III.

    Položka č.: 237823

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:38

    linoryt, 1985, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 85, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město II.

    Položka č.: 237822

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:39

    linoryt, 1980, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 80, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město

    Položka č.: 237821

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:40

    linoryt, 1987, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Chabera

    PF 87

    Položka č.: 231398

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:41

    lept, 1986, 15 x 9,5 cm, sign. PD M. Chabera, 13/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. Smetany na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    Položka č.: 226880

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dívka s pokojovými květinami

    Položka č.: 237772

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:43

    lept, 1988, 9,9 x 7 cm, sign. PD Kábrt 88, Ex libris E. Šindelář, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dívka růže

    Položka č.: 237741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:44

    serigrafie, 16 x 11,3 cm, sign. PD JKaiser, 129/140, , žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladislav Kaska

    S kozou a ovečkou

    Položka č.: 237744

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:45

    lept, 9,5 x 7,2 cm, sign. PD Vladislav Kaska, PF 2007, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Na závodišti

    Položka č.: 231364

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:46

    litografie, 1988, 13 x 21 cm, sign. LD R. Kolář 88, 9/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kollárik

    Novembrová kytica

    Položka č.: 234214

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:47

    dřevoryt, 1979, 49 x 20,5 cm, sign. PD S. Kollárik 1979, rám, 133/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavička

    Položka č.: 237777

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:48

    dřevoryt, 14,8 x 10,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Ypsilonka v Lucerně

    Položka č.: 237760

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:49

    dřevoryt, 1989, 17 x 8 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza

    Položka č.: 237799

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:50

    serigrafie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Pták

    Položka č.: 237798

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:51

    dřevoryt, 9,3 x 9,7 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Kousal

    Cesta krajinou

    Položka č.: 204269

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:52

    tempera, běloba, papír, 31,4 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anežka Kovalová-Jílková

    Padlý anděl

    Položka č.: 237767

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:53

    serigrafie, 1985, 12,7 x 8 cm, sign. PD A. KovJílková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Kubíček

    Ptáček

    Položka č.: 237773

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:54

    lept, 2007, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 2007, 52/60, Ex libris Ing. Jiří Soukup, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)