• Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Československý spolek sběratelů a přátel Exlibris

    Položka č.: 224002

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 01. 2020 18:27

    lept, 20,8 x 14,7 cm, značeno PD Votlučka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Loď na moři

    Položka č.: 226104

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:00

    fix, papír, 1961, 10,5 x 14,1 cm, sign. PD Albich 61, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 215709

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě

    Položka č.: 211063

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:02

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD V. Cidlinský, 23/100, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Čemus

    (1928)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 208053

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:03

    litografie, 8,6 x 16,7 cm, sign. PD Ot. Čemus, rám, 99/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ruka

    Položka č.: 208060

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:04

    lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét V. H.

    Položka č.: 208059

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:05

    lept, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ex libris M.E.

    Položka č.: 208057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:06

    lept, 5,1 x 4,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milan Entler

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 241059

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD Milan Entler, 35/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Entler

    Karlův most

    Položka č.: 195852

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:08

    litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Fišárek

    Po dešti

    Položka č.: 221135

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:09

    akryl, lepenka, 2002, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    Položka č.: 221134

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Fišárek

    Změna - naruby

    Položka č.: 221133

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:11

    olej, lepenka, 1994, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 94, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Ukřížování

    Položka č.: 241049

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:12

    dřevoryt, 1990, 30 x 20 cm, sign. PD A. Grmelová 90, 25/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    V katedrále

    Položka č.: 241048

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 29 x 18,2 cm, sign. PD Hošna J., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Památník 2. světové války v Hrabyni na Opavsku

    Položka č.: 126657

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:14

    litografie, 23,8 x 46 cm, sign. PD J. Hrnčárek, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Jezdec na býku

    Položka č.: 226295

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:15

    lept, akvatina, 21 x 27,3 cm, sign. DU O. Jelínek, rám, 51/70, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Martin Kadlec

    Dulcinea

    Položka č.: 241054

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 1982, 20 x 20,2 cm, sign. PD M. Kadlec 82, 96/145, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Skřítek rostlin

    Položka č.: 215735

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:17

    serigrafie, 12,5 x 12,5 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Kavan

    Růst

    Položka č.: 226309

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:18

    litografie, 26,5 x 17 cm, sign. PD Jkavan, pasparta, 72/100, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:19

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kubička

    (1927)

    Květina

    Položka č.: 241053

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:20

    litografie, 1980, 34,4 x 19,7 cm, sign. PD Jar. Kubička 80, 64/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na VŠUP v Praze a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zbyněk Kučera

    Cesta v poli

    Položka č.: 193641

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:21

    litografie, 1987, 28 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1987, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zbyněk Kučera

    Mořský břeh

    Položka č.: 126477

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:22

    litografie, 1989, 26 x 49,8 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1989, X/80, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Eduard Kverka

    Stavba metra v Praze

    Položka č.: 224838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:23

    akvarel, pastel, papír, 1974, 38,5 x 55 cm, sign. LD Kverka 74, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU (původní cena v n. p. Dílo 1000 Kčs), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Pralinky

    Položka č.: 212816

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:24

    lept, 1976, 14,2 x 11,4 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubičková 76, 87/100, na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy - s látkou v ruce

    Položka č.: 198182

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:25

    lavírovaná tuš, fixa, papír, 28,5x21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Flora fauna II.

    Položka č.: 189682

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:26

    tempera, malířské lepenka, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Liboš, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Flora fauna

    Položka č.: 189681

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:27

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Strom

    Položka č.: 241039

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:28

    litografie, 1968, 27,3 x 21,8 cm, sign. PD J. Mádlo 68, autorský tisk, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)