• Jiří Stach

    Položka č.: 250083

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:24

    černobílá fotografie - inkoustový tisk, 33 x 41,5 cm, sign. PD J. Stach, č. 1/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Stach

    Položka č.: 250084

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:25

    černobílá fotografie - inkoustový tisk, 36 x 45 cm, sign. PD J. Stach, č. 4/10, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Stach

    Podvečer

    Položka č.: 250085

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:26

    černobílá fotografie, 1999, 38,5 x 29,3 cm, sign. vzadu J. Stach, č. 12/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Stach

    Položka č.: 250086

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:27

    černobílá fotografie, 29,3 x 33,7 cm, sign. vzadu J. Stach, č. 5/25, antiqari.at Radhošťská

  • Erwin Olaf (1959), Bořek Šípek (1949-2016)

    Prague Primeur

    Položka č.: 250087

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:28

    27x tisk, 2000, 29,7 x 21,2 cm, na titulním listu značeno autorskou nálepkou Bořek Šípek, na přebalu nálepkou Bořek Šípek Collection, soubor 27 kvalitních reprodukcí fotografií tvořících kompletní katalog Prague Primeur, vydala pražská Galerie Arzenal, Praha 2000, design Bořek Šípek, původní plastov…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 250088

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:29

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Augusta

    (1883)

    Položka č.: 250089

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:30

    olej, karton, 24 x 34 cm, sign. PD K. Augusta, rám

  • Mikoláš Axmann

    Ještěrka

    Položka č.: 250090

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:31

    kamenotisk, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, 4/4, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 250091

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:32

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv

    Položka č.: 250092

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:34

    olej na sololitu, 13,5 x 23,4 cm, sign. LD B, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv II.

    Položka č.: 250093

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:35

    olej na sololitu, 23,4 x 13,6 cm, sign. LD B, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 250094

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:36

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Ostrov

    Položka č.: 250095

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:37

    olej, vosk, bambusový papír, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2019, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Kanárek

    Položka č.: 250096

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:38

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    Položka č.: 250097

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:39

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 250098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 250099

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:41

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 250100

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:42

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 250101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:43

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 250102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    Položka č.: 250103

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:45

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    Položka č.: 250104

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:46

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Obracečka

    Položka č.: 250105

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:47

    lept, 1948, 10,8 x 15 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ohrada

    Položka č.: 250106

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:48

    lept, 1949, 9 x 15 cm, sign. PD Beneš 49, č. 2/6, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 250107

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:49

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    Položka č.: 250108

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:50

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    Položka č.: 250109

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:51

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250110

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:52

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250111

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:53

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 250112

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:54

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze