• Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 241647

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:17

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Domy na pláni

    Položka č.: 241648

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:18

    tuš, papír, 12,5 x 18,4 cm, vzadu označeno Hudeček, při okrajích pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241649

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:19

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 1999, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241650

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:20

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241651

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:21

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mráz v okně

    Položka č.: 241652

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:22

    mrazovka, 1999, 20 x 14,5 cm, sign. PD Janošek, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    Položka č.: 241653

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:23

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Jelínek

    Sedící akt

    Položka č.: 241654

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:24

    tempera, kvaš, papír, 1960, 30 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek , rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ellen Jilemnická

    Na slunci

    Položka č.: 241655

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:25

    tuš, akvarel, papír, 2000, 58,3 x 42,3 cm, sign. PD Ellen J. 2000, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 241656

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:26

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 241657

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:27

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 241658

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:28

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:29

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:30

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Jákobův žebřík

    Položka č.: 241661

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:31

    akvarel, tuš, papír, 1991, 41,3 x 29,3 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Továrna

    Položka č.: 241663

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:33

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 241664

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:34

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 241665

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:35

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 241666

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:36

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě dívky

    Položka č.: 241667

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:37

    Abstrakce I

    Položka č.: 241668

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 241669

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:39

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Německo)

    Postavy

    Položka č.: 241670

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:40

    pastel, papír, 100 x 78 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamila Planerová

    Modrá vodička

    Položka č.: 241671

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:41

    pastel, papír, 1985, 46 x 66 cm, sign. PD Planerová, rám, vzadu štítek s popisem díla a razítko ČFVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Markéta Prachatická

    V pohybu

    Položka č.: 241672

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:42

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 241673

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:43

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    Položka č.: 241674

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:44

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnická náves

    Položka č.: 241675

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:45

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 241676

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:46

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 241677

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:47

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes