Kytice s maceškami

    Položka č.: 243014

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:28

    olej, karton, 44 x 64,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Nové Město nad Metují

    Položka č.: 243015

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:30

    lept, 1977, 25 X 46 cm, sign. DU J Kodym 77, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adamír Macháček

    Svačina v poli

    Položka č.: 243016

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:32

    litografie, 27,5 x 21,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlí papír; spodní okraj lehce pokrčen, nahoře nepatrně papír natržen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Čekající dívka

    Položka č.: 243017

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:34

    litografie, 27, 5 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlí papír; spodní okraj papíru lehce pokrčen (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Čest

    Položka č.: 243018

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:36

    litografie, 28 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, papír nepatrně zažloutlý, nahoře u okraje zažloutlý pruh (mimo tisk); papír místy nepatrně pokrčen /mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Vztahy

    Položka č.: 243019

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:38

    lept, 14 x 9 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Zuzana Lúčanová

    (1988)

    Čas

    Položka č.: 243020

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:40

    lept, 20 x 13 cm, sign. PD Lúčanová, č. 9/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ondřej Michálek

    Most (PF 1973)

    Položka č.: 242693

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:42

    litografie, 1972, 20,5 x 20 cm, přání k novému roku 1973, PD báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 242694

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:44

    akvarel, tuš, papír, 1968, 17 x 24,5 cm, sign. PD Moravec, LD značeno p.f. 1968, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Zbohem (PF 1945)

    Položka č.: 242749

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:46

    dřevoryt, 1944, 10 x 6,6 cm, sign. PD, papír (mimo tisk) uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně tištěna grafika, nalevo přání k novému roku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Matka s dětmi (PF 1945)

    Položka č.: 242750

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:48

    dřevoryt, 1944, 12 x 8,9 cm, sign. PD, papír (mimo tisk) přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF 1945)

    Položka č.: 242751

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:50

    litografie, 1944, 6,5 x 11,3 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    Položka č.: 242752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:52

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, antiqari.at Radhošťská, žák W. Nowaka, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Radostné noviny

    Položka č.: 242753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:54

    dřevoryt, 11,8 x 9,1 / 9 x 7,2 / 16,1 x 9,6 cm, papír přeložen na dvou místech do formy pozdravu, obsahuje tři různé grafiky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Tři králové (PF 1941)

    Položka č.: 242754

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:56

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtéch Cinybulk

    (1915-1994)

    Holubice (PF 1965)

    Položka č.: 242755

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 20:58

    barevný dřevoryt, 1964, 10,5 x 20,8 cm, sign. PD Cinybulk, papír na okrajích lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtéch Cinybulk

    (1915-1994)

    Slunce mezi stromy (PF 1965)

    Položka č.: 242756

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:00

    barevný dřevoryt, 1964, 20,7 x 8,6 cm, sign. PD Cinybulk, papír uprostřed přeložen jako přání (přeložení je mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Sběratel (PF 1940)

    Položka č.: 242757

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:02

    litografie, 1939, 14 x 23,8 cm, na grafice tištěný text: Kabinet Krásné knihy přeje Vám šťasnější Nový rok 1940, A. L. Jiroutovi, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Sběr úrody (PF 1939)

    Položka č.: 242758

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:04

    litografie, 1938, 18,7 x 12,5 cm, značeno Ld v tisku K. , na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: Mír a štěstí do Nového roku přeje Aug. Bartoš., zažloutlý papír, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dívka s ptáčkem (PF)

    Položka č.: 242759

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:06

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Nůžky (PF 1963)

    Položka č.: 242760

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 16,3 x 22,5 cm, uprostřed přeloženo jako přání, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Loď (PF 1962)

    Položka č.: 242761

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:10

    dřevoryt, 1961, 11,6 x 16,2 cm, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    500 let knihtisku (P.F.1968)

    Položka č.: 242762

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1967, 14 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    Položka č.: 242763

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:14

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    Položka č.: 242764

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:16

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Holoubek (PF 1941)

    Položka č.: 242765

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:18

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek

    Naleziště (PF 1951)

    Položka č.: 242766

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1950, 15,7 x 15,3 cm, monogr. PD L. V. , papír uprostřed v tisku přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    Položka č.: 242767

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:22

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 242789

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:24

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dáma (P.F. 1978)

    Položka č.: 242856

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:26

    litografie, 1977, 15 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, při okrají nepatrně pomuchláno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purk…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)