• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 218075

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:00

    lept, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:01

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Břetislav Slováček

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:02

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek

    Položka č.: 218774

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:03

    litografie, 33,5 x 24 cm, PD značeno na kameni C, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stará radnice v Brně

    Položka č.: 218776

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:04

    litografie, 34,6 x 25 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Svoboda

    Položka č.: 218805

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:05

    olej, plátno, 1960, 37 x 48 cm, sign. PD Svoboda 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Lidice

    Položka č.: 218807

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:06

    lept, 25,5 x 29 cm, sign. PD Emil Wänke, vzadu razítko autora, zažloutlý, přeložený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:07

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ruda Šváb

    (1909-1989)

    U Svoru v Lužických horách

    Položka č.: 219185

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:08

    litografie, 25,5 x 43,5 cm, sign. PD Ruda Šváb, č. 78/90, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Autoportrét

    Položka č.: 219644

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:09

    lept, 1946, 13,5 x 13 cm, sign. PD fremund 46, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslav Kovář

    Pražské věže

    Položka č.: 221022

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:10

    litografie, 1962, 23,4 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, rám, č. 74/190, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:11

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězďonicích

    Položka č.: 221025

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    Položka č.: 221026

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:13

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Mencl

    (1926)

    Slunečnice

    Položka č.: 221027

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:14

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Vl. Mencl, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Adolfa Trägera, poté v Praze soukromé studium u prof. J. Otčenáška a J. Rambouska, člen Asociace hudebních umělců a vědců, člen Unie výtvarných umělců v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Rybník

    Položka č.: 221028

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:15

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Šilhán

    (1910-1980)

    Kozákov z Kopaniny v Českém ráji

    Položka č.: 221029

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:16

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 221030

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:17

    lept, 19,7 x 23 cm, sign. PD Souček, rám, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:18

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 221407

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:19

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Postava

    Položka č.: 221408

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:20

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:21

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 221746

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:22

    lept, 1938, 31,6 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, I. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Kamenitá cesta

    Položka č.: 221869

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:23

    suchá jehla, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD K. Štika, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Motiv z Poddubí

    Položka č.: 221870

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:24

    suchá jehla, 27,7 x 20,6 cm, sign. PD Karel Tondl, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    Položka č.: 222009

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:25

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Čertovka

    Položka č.: 223781

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:26

    lept, 28 x 21,5 cm, sign. PD Emil Wänke, zažloutlý, zašpiněný papír, nalepeno na kartonu, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Votrubová

    Taneček

    Položka č.: 223783

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:27

    lept, mezzotinta, 10,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Votrubová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Castrillo

    Položka č.: 223785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:28

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    Položka č.: 223786

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:29

    litografie, 29,3 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)