• Monogramista SV

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 197034

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Vyjížďka na koni

    Položka č.: 206353

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:40

    dřevoryt, 9,9 x 14 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Čarodějný mlýn v Kolovči na Šumavě

    Položka č.: 206352

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:41

    litografie, akvarel, 25 x 16,5 cm, sign. PD A Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Hostina

    Položka č.: 206355

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 9,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 206363

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:44

    lept, mezotinta, 1986, 18,1 x 13,8 cm, sign. DU nečitelně 86, 75/100, na papíře drobná skvrna mimo tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 206361

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:45

    suchá jehla, 19,6 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Erb

    Položka č.: 206360

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:46

    lept, mezotinta, 1985, 19,2 x 14,5 cm, sign. PD nečitelně 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Na stavbě

    Položka č.: 206280

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:47

    tuš, papír, 1975, 32,8 x 28,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Les

    Položka č.: 206279

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:48

    tuš, papír, 1975, 29,7 x 37,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 206278

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:49

    tuš, papír, 1975, 29,6 x 39,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dřevorubci

    Položka č.: 206277

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:50

    tuš, papír, 1975, 41,1 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ležící Helena

    Položka č.: 206366

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:51

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Boj a pád

    Položka č.: 206364

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:52

    lept, 6,3 x 11,9 cm, na papíře vodní skvrny nezasahující do tisku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Petrášek

    Liška

    Položka č.: 236083

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:53

    tužka, papír, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD 13/4 1966 Ujkovice Petrášek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivo (Ivan) Sedliský

    (1926-1996)

    Ptáček

    Položka č.: 212767

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:54

    olej, sololit, 14,3 x 11,3 cm, sign. LD Ivan, rám, na zadní straně autorova navštívenka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslava Severová

    Měsíc

    Položka č.: 199077

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:55

    kombinovaná technika, papír, 1975, 15,2 x 10,9 cm, sign. PD Severová 75, 45/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindra Schmidt

    (1897-1984)

    Autoportrét

    Položka č.: 209244

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:56

    rytina, 1943, 7,5 x 5 cm, sign. PD Jindra Schmidt 1943, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Náměstí

    Položka č.: 235999

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:57

    lept, 1916, 8,7 x 7 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1916, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Hrací skřínka - krajina

    Položka č.: 199167

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:58

    lept, 1977, 9,7 x 11,6 cm, sign. PD J Souček, 29/42, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Stránský

    Karlův most

    Položka č.: 236071

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:59

    laser print, 2002, 18 x 26,5 cm, sign. PD Stránský K. 2002, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Položka č.: 201017

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:00

    suchá jehla, 1985, 19,7 x 15 cm, sign. PD Zd. Strouhal 85, 20/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Růže

    Položka č.: 236082

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:01

    dřevoryt, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Národní divadlo

    Položka č.: 211369

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:02

    litografie, 21,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar, 157/200, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Braunovo sousoší Noci na Pražském hradě

    Položka č.: 168870

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:03

    odkrývací technika, 1946, 18,7 x 15,1 cm, sign. PD K.Štěch, z cyklu Královská zahrada na hradě Pražském, vydal Josef Engst v Praze 1946, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, č…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Švec

    (1886-?)

    Pražský hrad

    Položka č.: 236044

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:04

    tisk, akvarel, papír, 25 x 20 cm, sign. PD , mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Helena Tomášková

    Jiné planety

    Položka č.: 206383

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:05

    lept, 10,8 x 19,5 cm, sign. PD Helena Tomášková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Beran a ovečka

    Položka č.: 235993

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:06

    litografie, 1960, 17,5 x 15 cm, sign. PD Troup, PD přání k vánocům 1961, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jana Truksová

    Pětikostelní náměstí v Praze

    Položka č.: 231451

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:07

    litografie, 1989, 27 x 18,3 cm, sign. PD J. Truksová 1989, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Jan Sladký Kozina (1652-1695)

    Položka č.: 217744

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:08

    lept, 26 x 14 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Hedvika Vilgusová

    Klaun s maskami

    Položka č.: 133942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 19:09

    litografie, 1984, 27,3 x 21,7 cm, sign. PD Hedvika Vilgusová 1984, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)