• Alois Moravec

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:26

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zvonička v Hronseku na Slovensku

    Položka č.: 201120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:27

    dřevoryt, 1925, 19 x 12,8 cm, LD značeno ve štočku AV, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:28

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:29

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Špicner

    Orloj

    Položka č.: 201126

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:30

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Špicner

    Interiér kostela

    Položka č.: 201127

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:31

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Špicner

    Zlatá ulička

    Položka č.: 201128

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:32

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 201133

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:33

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Leo Horst

    Nákladní loď

    Položka č.: 201135

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:34

    lept, 13 x 15,7 cm, sign. PD Leo Horst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Egypt)

    Položka č.: 201535

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:35

    serigrafie, 59,5 x 42 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Řecko - antická kultura)

    Položka č.: 201536

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 14:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Řím)

    Položka č.: 201537

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 14:57

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Románské umění)

    Položka č.: 201538

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 14:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Gotika)

    Položka č.: 201539

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 14:59

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Renesance)

    Položka č.: 201540

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201541

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:01

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Baroko)

    Položka č.: 201542

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:02

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Klasicismus)

    Položka č.: 201543

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Secese)

    Položka č.: 201545

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:04

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Plakát k výstavě (Funkcionalismus)

    Položka č.: 201546

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:05

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Panna Maria

    Položka č.: 201574

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:06

    lept, 49,2 x 39,8 cm, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Dům

    Položka č.: 201593

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:07

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 201827

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:08

    dřevoryt, 27,7 x 20,3 cm, sign. PD b. lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Loutky

    Položka č.: 201828

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:09

    dřevoryt, 25,8 x 20,5 cm, sign. PD Cinybulk, č. 59/170, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Majer

    Řetězový most

    Položka č.: 201832

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:10

    lept, 24,5 x 33 cm, sign. PD JMajer, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Květina

    Položka č.: 201834

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:11

    dřevoryt, 1973, 40 x 26 cm, sign. PD nečitelně, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:12

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Johann Poppel

    Valdštejský palác

    Položka č.: 203552

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:13

    mědirytina, 9,7 x 17 cm, PD značeno v desce Joh. Poppel, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Héliova jízda nad Olympem

    Položka č.: 204840

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:14

    heliogravura, 1944, 20,7 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Rakouský Kyrysník

    Položka č.: 204844

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)