• Josef Dudek

    Hnízda

    Položka č.: 220200

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:30

    mezzotinta, lept, 1987, 32,7 x 21,2 cm, sign. PD Dudek 87, č. II 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ota Janeček

    Ex Libris VB

    Položka č.: 220206

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:31

    linoryt, 9,6 x 12,8 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Loď na moři

    Položka č.: 220241

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:33

    lept, 1966, 10,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Položka č.: 220260

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:34

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    Položka č.: 220262

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    Položka č.: 220263

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:36

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Hospodyňka

    Položka č.: 220268

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:37

    suchá jehla, 13,9 x 9 cm, sign. DU F.V. Mokrý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Máchův kraj - návrh na Ex Libris Václav Šmejkal

    Položka č.: 220270

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:39

    tužka, tuš, papír, 30 x 21 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zdirad J.K. Čech

    Erb

    Položka č.: 241411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:40

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdirad J.K. Čech

    Erb

    Položka č.: 241412

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:41

  • Zdirad J.K. Čech

    Erb

    Položka č.: 241413

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:42

    akvarel, tuš, papír, 1991, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech MXMI, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Mušketýři bandité - plakát

    Položka č.: 241419

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:43

    litografie, 1983, 73 x 57 cm, sign. PD Spytimír Bursík 83, č. 55/200, Antikvariát Ostrovní, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Martin Allen

    Budweiser - Severní Amerika

    Položka č.: 241691

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:44

    can art (plechovka, papír), 9 x 12 cm, PD značeno Martin Allen, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Martin Allen

    Foster´s Export - Austrálie

    Položka č.: 241692

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:45

    can art (plechovka, papír), 12 x 11 cm, PD značeno Martin Allen, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Lhota

    (1895-1982)

    Myslivec

    Položka č.: 242086

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:46

    olej, překližka, 41 x 30 cm, sign. LD Jos. Lhota, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:47

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:48

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:49

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • J. Novotný

    Inverze

    Položka č.: 242671

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:51

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    Položka č.: 243291

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:52

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:53

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    Položka č.: 243293

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:54

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    Položka č.: 243294

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:55

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše s Venouškem

    Položka č.: 243295

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:56

    koláž, 2012, 30 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    Položka č.: 243296

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:57

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Jaro

    Položka č.: 243297

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:58

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Liesler

    Na mostě

    Položka č.: 243298

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu