• Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Bruslení

    Položka č.: 266895

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:02

    litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    At piece of My Light

    Položka č.: 266901

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:04

    serigrafie, 2010, 41,8 x 29,9 cm, na pravém okraji napsáno tužkou: At Piece of my Light. Petr Kožíšek 2010, v pravém dolním rohu papíru drobná světlá šmouha, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Košvanec

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 266919

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:06

    akvatinta, mezzotinta, 1974, 16 x 6,3 cm, sign. PD Jaroslav Košvanec 74, pasparta, č. 22/80, látková páska pasparty místy politá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Šindelek

    Eforie Sud

    Položka č.: 267049

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:08

    akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Šindelek

    Kanoe na mořském břehu

    Položka č.: 267050

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:10

    tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzimní kytice

    Položka č.: 267119

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:12

    pastel, papír, 42 x 33 cm, sign. v kresbě L. Stejskal, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vojtěch Horálek

    (1983)

    Domy

    Položka č.: 267293

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:14

    litografie, 53,5 x 38 cm, sign. PD V. Horálek, č. 28/100, při horním okraji na třech místech kusy papírové lepenky, při okrajích ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Jiří Hilmar

    Položka č.: 267381

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:16

    tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfman…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Jarní motiv

    Položka č.: 267399

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:18

    serigrafie, 1975, 15 x 10,7 cm, sign. PD 75, rám, č. 12/20, DU Jarní motiv; K MDŽ srdečně!, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Jan Turský

    Ano

    Položka č.: 267403

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:20

    litografie, 22 x 18 cm, sign. PD jan Turský, rám, č. 2/42, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Vlasta Matoušová

    Moucha

    Položka č.: 267408

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:22

    lept, 20,8 x 13,7 cm, sign. PD V. Matoušová, č. 73/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Roman Karpaš

    Čtyři kůly

    Položka č.: 267415

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:24

    lept, suchá jehla, 1992, 57,5 x 42 cm, sign. PD Karpaš 92, č. 5/20, při okrajích ohmataný a místy lehce natržený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Doležal

    (1946-2017)

    Položka č.: 267416

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:26

    kombinovaná technika, 1993, 49,1 x 67,5 cm, sign. PD Vladimír Doležal, PH autorské razítko , při spodním okraji na mnoha místech nepatrně natrženo, mírně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Němec

    Josef Kemr s čelem

    Položka č.: 267429

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:28

    tužka, papír, 30,2 x 19 cm, monogr. LD JN, rám, mírně pomačkaný papír, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohuslav Coufal

    (1895-1969)

    Český Krumlov

    Položka č.: 268046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:30

    litografie, 18,8 x 39,8 cm, sign. PD Coufal, pasparrta, povinný výtisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Vesničan

    Položka č.: 268059

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:32

    akvatinta, suchá jehla, 1938, 11,8 x 7,8 cm, sign. PD K. Štech 38, rám, papír mírně zažloutlý a zašlý, na rámu oděrky, sklo se v rámu pohybuje, ale nevypadává, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení …

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Theodor Pchálek

    (1904-1992)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 268062

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:34

    olej, překližka , 23,5 x 32 cm, sign. PD T. Pchálek , rám , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    Položka č.: 268072

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:36

    dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Petr Kadlec

    Český Krumlov

    Položka č.: 268075

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:38

    akvarel, běloba, uhel, tužka, papír , 30 x 41 cm, sign. PD Kadlec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Květiny

    Položka č.: 268878

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:40

    tuš, akvarel, papír, 1976, 30,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v kresbě věnování, otlučenej rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Neznámý

    Gejša na procházce

    Položka č.: 269183

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:42

    tisk, akvarel, 18,8 x 28 cm, rám, v pravé horní části ušpiněno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Městská idylka

    Položka č.: 269449

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:44

    lept, 1965, 6,9 x 11,5 cm, sign. PD 1965, rám, zažloutlý papír, zažloutlý rám s drobnými oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lebka, dýka a džbán (Ex Libris JM)

    Položka č.: 269472

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:46

    dřevořez, 1977, 12,6 x 6,4 cm, DU u okraje papíru Jaroslav Šváb, X 3, 1977, uprostřed papíru nepatrná stopa po přeložení, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU…

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Chalupy na podzim

    Položka č.: 269482

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:48

    olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (březen)

    Položka č.: 269957

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:50

    ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Linie

    Položka č.: 270447

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:52

    suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

    Na křídlech

    Položka č.: 270448

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:54

    autorská technika, 1987, 24,5 x 12,3 cm, sign. PD 87, P.d.A., DU text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Hráči karet

    Položka č.: 270449

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:56

    lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Souček

    Venkovský kostel

    Položka č.: 270462

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 20:58

    tuš, plátno, 1980, 19,5 x 28 cm, sign. PD K. Souček 1980, pasparta, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Na mostě

    Položka č.: 270465

    Plánované ukončení: 05. 03. 2024 21:00

    tužka, tempera, překližka, 34,5 x 46 cm, sign. LD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)