Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Katarína Keményová

    (1952)

    Strieborný mesiac

    Položka č.: 187261

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:01

    kombinovaná technika, 1985, 14,8 x 13,4 cm, sign. PD K. Keményová 1985, rám, č. 32/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Mísa s třešněmi

    Položka č.: 187567

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:02

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 40/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:03

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:04

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:05

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 191277

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:06

    lept, 1925, 23 x 29,5 cm, sign. PD Hluboš, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:07

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:08

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:09

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:10

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:11

    olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:12

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:13

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:14

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rastislav Michal

    Akt

    Položka č.: 198169

    Vyvolávací cena: 1.850 CZK (74 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:15

    linoryt, 50 x 35 cm, sign. PD Rastislav Michal, pasparta, č. 39/40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.850 CZK (74 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívka

    Položka č.: 198598

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:16

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:17

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Trnka

    (1924-1986)

    Kytice růží

    Položka č.: 198901

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:18

    pastel, papír, 44 x 28 cm, rám, vzadu štítek s popisem a věnování, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:19

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    Položka č.: 200001

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:20

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka u rybníka

    Položka č.: 200040

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:21

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jouja

    Březnický zámek s řekou

    Položka č.: 200269

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:22

    olej, papír, 20,5 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:23

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Z Šumavy

    Položka č.: 201065

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:24

    akvatinta, 36,5 x 32 cm, sign. PD Jarda, značeno LD v desce Jar. Stretti - Zamponi, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina v polabí

    Položka č.: 201066

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:25

    akvarel, papír, 1957, 27,5 x 45 cm, sign. PD F. Volf 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    Položka č.: 201109

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:26

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dvě selky

    Položka č.: 201117

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:27

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    Položka č.: 201121

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:28

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    Položka č.: 201123

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 15:29

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook