On-line auction

.

    Rybník

    No.: 228672

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:00

    tempera, papír, 1967, 30 x 67 cm, sign. LD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    No.: 228677

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:01

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Růže

    No.: 228680

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:02

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • J. Pešek

    No.: 228684

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:03

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    No.: 230237

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:04

    pastel, paper, 36,5 x 23 cm, signed lower/right Nejedlý K., rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. Mařák and F. Sequens at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • J. Rombald

    Sedlák s dýmkou

    No.: 230241

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:05

    oil, canvas, carton, 1928, 47 x 36 cm, signed lower/right J. Rombald 28, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    No.: 230252

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:06

    watercolor, paper, 40 x 28,5 cm, signed lower/right Jindř. Příhoda, rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    No.: 230314

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:07

    etching, 1910, 18,5 x 16,8 cm, signed lower/right Richard Lux 1910, rám, small damages on a frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Pohled na městečko

    No.: 231304

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:08

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:09

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:10

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:11

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Markéta Králová

    Zrcadlo

    No.: 233405

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:12

    lept, 17,5 x 13,8 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Fotbal to je hra...

    No.: 233584

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:13

    akvarel, papír, 1982, 23 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na branku

    No.: 233585

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:14

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. DU Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář v akci

    No.: 233586

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:15

    akvarel, papír, 1982, 22 x 33 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Brankář

    No.: 233587

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:16

    akvarel, papír, 1983, 27 x 18 cm, sign. DU Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    GÓÓÓL

    No.: 233588

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:17

    akvarel, papír, 1982, 21 x 34 cm, sign. DU Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Doskok

    No.: 233589

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:18

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18 cm, sign. LD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skoky (Vysoké Tatry)

    No.: 233590

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:19

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelená branka

    No.: 233591

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:20

    akvarel, papír, 1982, 25,5 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista č. 14

    No.: 233592

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:21

    akvarel, papír, 1983, 24 x 17 cm, sign. PD Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    No.: 233593

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:22

    akvarel, papír, 1988, 30,5 x 22 cm, sign. PD Salajka J. 88, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v červené kombinéze

    No.: 233594

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:23

    akvarel, papír, 1982, 26 x 19 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař v zatáčce

    No.: 233595

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:24

    akvarel, papír, 1982, 26 x 18 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař

    No.: 233596

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:25

    akvarel, papír, 1982, 18,5 x 26 cm, sign. PD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skokan č. 63

    No.: 233597

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:26

    akvarel, papír, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sjezdař č. 57

    No.: 233598

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:27

    akvarel, papír, 1983, 26,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 83, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o puk

    No.: 233599

    Auction price: 280 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:28

    akvarel, papír, 1982, 15,5 x 21,5 cm, sign. DU Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na běžkách

    No.: 233600

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 09. 2020 15:29

    akvarel, tuš, papír, 1981, 27 x 17 cm, sign. DU Salajka 81, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)