Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jitka Walterová

    (1947)

    U rybníka

    Položka č.: 207964

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:30

    lept, 1978, 15,3 x 10 cm, sign. PD J. Walterová 1978, rám, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    Položka č.: 207966

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:31

    akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:32

    tužka, akvarel, papír, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. PD Jan 1989, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • James Janíček

    (1935)

    Očistec

    Položka č.: 210398

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:33

    lept, 1993, 47 x 33 cm, sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/100, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Čermáková

    Místo pro život

    Položka č.: 211252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:34

    lept, 33,6 x 24,5 cm, sign. PD J. Čermáková, č. 25/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:35

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:36

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    Krajina

    Položka č.: 212333

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:37

    olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:38

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Puchnarová

    (1938)

    Hmota touží po výsostech

    Položka č.: 213141

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:39

    litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    Položka č.: 213632

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:40

    olej, karton, 50 x 64 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Akt

    Položka č.: 213664

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:41

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty umělecké výstavy p…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    Položka č.: 213678

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:42

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kameny

    Položka č.: 214021

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:43

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 214022

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:44

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    Položka č.: 214024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:45

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 214089

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:46

    dřevoryt, 1944, 32 x 25 cm, sign. PD Mašek V., při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Ondráš

    Položka č.: 214091

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:47

    litografie, 47 x 30 cm, sign. PD AStrnadel, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Holeček

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 214103

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:48

    akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD Jan Holeček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:49

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:50

    lept, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. DU B. Waageová 1988, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Vlasta

    Položka č.: 215195

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:51

    fix, papír, 1980, 18 x 27 cm, sign. PD Vilém 1980, pasparta, vzadu věnování, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:52

    suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz

    Položka č.: 215259

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:53

    lept, 25,2 x 32,7 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Procházka v horách

    Položka č.: 215531

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:54

    lept, 1920, 25 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Čampulka

    (1943)

    Všední den v private - klubu

    Položka č.: 215532

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:55

    lept, 1979, 29,6 x 40 cm, sign. DU P. Čampulka 1979, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší I.

    Položka č.: 215538

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:56

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 12/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší II.

    Položka č.: 215539

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:57

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 13/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    Položka č.: 215854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:58

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    Položka č.: 215858

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:59

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook