Dívka s ptáčkem (PF)

    Položka č.: 242759

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:06

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Nůžky (PF 1963)

    Položka č.: 242760

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 16,3 x 22,5 cm, uprostřed přeloženo jako přání, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Loď (PF 1962)

    Položka č.: 242761

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:10

    dřevoryt, 1961, 11,6 x 16,2 cm, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    500 let knihtisku (P.F.1968)

    Položka č.: 242762

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1967, 14 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    Položka č.: 242763

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:14

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    Položka č.: 242764

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:16

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Holoubek (PF 1941)

    Položka č.: 242765

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:18

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Vlodek

    Naleziště (PF 1951)

    Položka č.: 242766

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1950, 15,7 x 15,3 cm, monogr. PD L. V. , papír uprostřed v tisku přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    Položka č.: 242767

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:22

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Mateřství (PF 1968 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 242789

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:24

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dáma (P.F. 1978)

    Položka č.: 242856

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:26

    litografie, 1977, 15 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, při okrají nepatrně pomuchláno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purk…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Karlův most

    Položka č.: 242857

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:28

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, DU věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezináro…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 242861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Weltzar

    Položka č.: 242896

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:32

    litografie, 7 x 20,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 63/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Peter Šobr

    Český Krumlov

    Položka č.: 242897

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:34

    akvatinta, 2002, 9,8 x 8 cm, sign. PD Šobr 2002, č. 36/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Útok tygra

    Položka č.: 242898

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:36

    dřevoryt, 7,8 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    Položka č.: 242899

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:38

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Arna Juračková

    Dvůr Selkov

    Položka č.: 242900

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:40

    kolorovaná serigrafie, 2006, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2006, č. 143/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Lokomotiva

    Položka č.: 242901

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:42

    litografie, 1987, 13,5 x 24,5 cm, sign. PD Šindelář 87, č. 109/180, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 242902

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:44

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Strom

    Položka č.: 242903

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:46

    linoryt, 1986, 22 x 15,2 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 86, č. 28/120, poděkování k 80. narozeninám J. Švába , antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sběr plodů

    Položka č.: 242904

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:48

    olej, plátno, 19,9 x 25,6 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání nohou v řece

    Položka č.: 242905

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:50

    olej, karton, 1940, 19,5 x 23,7 cm, sign. PD B. Ullrych 40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Zvíře za úplňku

    Položka č.: 242906

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:52

    olej, plátno, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívky u lesa

    Položka č.: 242907

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:54

    olej, karton, 25 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena pod stromem

    Položka č.: 242908

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:56

    olej, plátno, 1934, 15,3 x 12 cm, sign. LD B. Ullrych 34, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek na louce

    Položka č.: 242909

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 21:58

    olej, plátno, karton, 20,4 x 25 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Žena s dítětem

    Položka č.: 242910

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:00

    olej, plátno, karton, 24 x 19,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zahrádce

    Položka č.: 242911

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:02

    olej, plátno, 1935, 26,8 x 20,3 cm, sign. PD B. Ullrych 35, vzadu popsáno autorem, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 242912

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 22:04

    olej, plátno, karton, 21,8 x 17,5 cm, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská