• Denisa Čermáková

    Položka č.: 240960

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Krajíček

    Košíkáři

    Položka č.: 240961

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:28

    hutní sklo, v. 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    Položka č.: 240962

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:29

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Vinice v Provance

    Položka č.: 240963

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:30

    olej, plátno, 1992, 65 x 81 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Položka č.: 240964

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:31

    olej, plátno, 16 x 20 cm, sign. LD Kupka Karel, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Matterhorn

    Položka č.: 239307

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Chalupy v krajině

    Položka č.: 239308

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:01

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy v interiéru

    Položka č.: 239309

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:02

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Interiér (Město při náletu)

    Položka č.: 239310

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:03

    litografie, 1946, 33,8 x 45,3 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, č. 20/25, lehce zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • František Gross

    (1909-2000)

    Postava

    Položka č.: 239311

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:04

    kresba tužkou, papír, 1938, 16 x 12 cm, značeno vzadu FG 38

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    Položka č.: 239312

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:05

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička z profilu

    Položka č.: 239313

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:06

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Hovory u krbu (O. Neff - V. Neff)

    Položka č.: 239314

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:07

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 239317

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:10

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 239318

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:11

    kombinovaná technika, papír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Lávová pole II

    Položka č.: 239319

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:12

    kombinovaná technika, papír, 1994, 21 x 28 cm, sign. PD BKopecký, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Položka č.: 239320

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:13

    akvarel, papír, 1970, 52 x 35,8 cm, sign. vzadu ve výřezu Robert Hliněnský 1970, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Vladimír Kafka

    (1963-2018)

    Zachycené světlo

    Položka č.: 239321

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:14

    akryl, plátno, 2005, 185 x 165 cm, sign. LD Vl. Kafka 2005, klínový rám, nádherná ukázka Kafkovy symbolicky expresivní malby, v tomto případě stejně vitální jako byl autor sám, rovněž poškození na několika místech plátno jako by odráželo malířovy pohnuté životní osudy, na zadní straně popsáno autore…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Marťanky

    Položka č.: 239322

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:15

    akvarel, tuš, papír, 1975, 29 x 41 cm, sign. LD Načeradský 75, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 239323

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:16

  • Svatopluk Klimeš

    Šest vykuků

    Položka č.: 239325

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:18

    koláž, kombinovaná technika, 2016, 40 x 30 cm, sign. DU Klimeš 2016, pasparta, rám, dílo autora, který se na naší výtvarné scéně pohybuje již šestou dekádu, vzniklo opět pro něj zcela charakteristickým způsobem, kdy umělec „maluje“ ohněm. Dá se říct, že jak Klimeš pracuje se vším, co s ohněm souvisí…

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Láďa

    Položka č.: 239326

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:19

    akryl, plátno, 2018, 20 x 20 cm, sign. PD Grimmich 18, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Banksy

    (1974)

    Peckham Rock

    Položka č.: 239328

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:21

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Logician Devil

    Položka č.: 239329

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:22

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 22: Les Prevaricateurs

    Položka č.: 239330

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:23

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo: Zpěv 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 239331

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:24

  • André Derain

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    Položka č.: 239332

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:25

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Italka

    Položka č.: 239333

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:26

    litografie, hedvábný papír, 46 x 30 cm, sign. LD v desce Kašpar, papír při okrajích zohýbán, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Masky

    Položka č.: 239334

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:27

    lept, 1974, 30 x 24 cm, sign. PD JŠerých 74, rám, č. 27/55, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovské…

  • Alena Kučerová

    Položka č.: 239335

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 10:28

    suchá jehla, rytina, 1964, 32,5 x 32 cm, sign. PD Alena Kučerová 64, rám, 6/10 autorský tisk, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu