• Vladimír Pechar

    Lear - Kordelie (Ex libris Ilja P)

    Položka č.: 239006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:04

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,5 cm, sign. V. Pechar 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Na ulici před domy

    Položka č.: 239007

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:06

    linoryt, 1961, 19,3 x 19,3 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    U stromu

    Položka č.: 239008

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:08

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Pohled do uličky

    Položka č.: 239009

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:10

    linoryt, 1961, 19 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 239010

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:12

    lept, 7 x 8 cm, sign. PD AJ. Alex, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list vepsáno na papíru věnováni: Milému Václavu Holečkovi věnuje AJ Alex 8/7 44, papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Kristus

    Položka č.: 239011

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:14

    kolorovaný lept, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Aleš, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list připsáno autorem: "Volání z hlubokého dna života…M. Aleš 25 VI 46", mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Chatrč

    Položka č.: 239012

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:16

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Lecoque

    (1891-1981)

    Kostelní věž

    Položka č.: 239013

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:18

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru "Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Ženy v antickém chrámu

    Položka č.: 239014

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:20

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Cheben

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    Položka č.: 239015

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Vlna (Ex Libris Vagn Clemmensen)

    Položka č.: 239016

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:24

    lept, 1984, 9,5 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ve víru oblohy (Ex Libris L¨Holmberg)

    Položka č.: 239017

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    Položka č.: 239018

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Luční kvítí (Ex Libris ing. Hana Dostálová)

    Položka č.: 239019

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Zjevení (Ex Libris L. Chytilová)

    Položka č.: 239020

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:32

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Stromy pod hladinou (Ex Libris O. Skjefras)

    Položka č.: 239021

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Záře nad údolím (Ex Libris Klaus Rödel)

    Položka č.: 239022

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    Položka č.: 239023

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:38

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:40

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:42

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kohout

    Položka č.: 239026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:44

    dřevoryt, 4,8 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239027

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:46

    dřevoryt, 1948, 10,2 x 6 cm, na papíru několik nažloutlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hommage Á Michael Florian

    Položka č.: 239028

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:48

    dřevoryt, 1972, 13,6 x 7,5 a 11 x 11 cm, pozvánka na koncert do Klementina Hommage Á Michael Florian 1972, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Horská salaš

    Položka č.: 239029

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:50

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ledňáček

    Položka č.: 239030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:52

    kolorovaný dřevoryt, 8,7 x 7,1 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:54

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    Položka č.: 239032

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:56

    dřevoryt, 7 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 21:58

    dřevoryt, 15,5 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    Položka č.: 239034

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 22:00

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Biskup

    Položka č.: 239035

    Plánované ukončení: 14. 11. 2019 22:02

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)