• Tommi Košalko

    Shinkansen in London

    Položka č.: 244782

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:27

    kombinovaná technika, karton, 29 x 44,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, rám, v dolní části oprýskaná malba cca 0,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 244783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:28

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    Položka č.: 244784

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:29

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Alena Laufrová

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 244785

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:30

    lept, suchá jehla, 29,6 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 79/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Alena Laufrová

    Maska

    Položka č.: 244786

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:31

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 18568, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Alena Laufrová

    Večerní stromy

    Položka č.: 244787

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:32

    lept, 59 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 12/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    Položka č.: 244788

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:33

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Alena Laufrová

    Předjaří III.

    Položka č.: 244789

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:34

    lept, suchá jehla, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 1984, 24/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (61 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 244790

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:35

    lept, suchá jehla, 1986, 29 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1986, 29221, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Robert Lewis

    Plein Air

    Položka č.: 244791

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:36

    olej, plátno, 2008, 40,5 x 51 cm, sign. PD Lewis, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Surrealistická kompozice

    Položka č.: 244792

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:37

    lept, 1996, 11,8 x 9 cm, sign. PD Liesler 96, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Liesler

    Postava na lodi

    Položka č.: 244793

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:38

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 244794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:39

    litografie, 1985, 26,5 x 42,8 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 102/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    Položka č.: 244796

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:41

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Postava v krajině

    Položka č.: 244797

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:42

    akvarel, běloba, papír, 22 x 29,3 cm, sign. PD Mejsnar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 244798

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:43

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jana Míčková

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 244799

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:44

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jan Mika

    Labyrinthus

    Položka č.: 244800

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:45

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 244802

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:47

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 244803

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:48

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 244804

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:49

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Kočky

    Položka č.: 244805

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:50

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 244806

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:51

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní kompozice

    Položka č.: 244807

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:52

    tuš, papír, 1983, 43,5 x 32,9 cm, sign. PD J. Otava 1983, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 244808

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:53

    litografie, 2009, 29 x 43 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Ivan Ouhel

    Bez názvu II.

    Položka č.: 244809

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:54

    litografie, 2009, 45 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, 72/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Z cesty chrapoune, smetánka jede!

    Položka č.: 244810

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:55

    tuš, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Dušan Pálka, pasparta, PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Dušan Pálka

    (1942-2011)

    Jarní nabídka

    Položka č.: 244811

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:56

    tuš, papír, 1986, 19,5 x 22,5 cm, sign. PD Dušan Pálka 86, pasparta, text: Pojď, prosím tě, tohle mají v TUZEXU taky..., PD věnování, Antikvariát Dlážděná, fotograf, kreslíř, karikaturista

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 244813

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:58

    litografie, 28,5 x 34,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 21/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Pavel Roučka

    Karlův most a Národní divadlo

    Položka č.: 244814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2020 15:59

    litografie, 1984, 35 x 29 cm, sign. PD Roučka 84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)