• Radek Habelt

    (1967)

    Počátek

    Položka č.: 255735

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:20

    akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, doplnit rok a signaturu - 2019, sign. na zadní straně Radek Habelt 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 255736

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:21

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Pozorovatelé

    Položka č.: 255737

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:22

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    5 náklaďáků

    Položka č.: 255738

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:23

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 255739

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:24

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu I

    Položka č.: 255740

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:25

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08, při okrajích lehce poškozeno, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství …

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu II

    Položka č.: 255741

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:26

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu BJ 08, na horním okraji místy natržený papír, lehce poškozeno, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejíc…

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    Položka č.: 255742

    Vyvolávací cena: 14.250 CZK (570 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:27

    kombinovaná technika, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, mírně zohýbané rohy, místy opadaná malba, lehce poškozeno, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem…

    Aktuální cena: 14.250 CZK (570 €)

  • Jiro Sidonius

    Žárovka

    Položka č.: 255744

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:29

    olej, plátno, 2020, 140 x 60,5 cm, sign. DU Jiro 20, rám, v horní části restaurováno

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Armen Eloyan

    (1966)

    Tabule

    Položka č.: 255745

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:30

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Blue Persons Working

    Položka č.: 255746

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:31

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. PD 2019 Martin Šimeček, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Lucerna

    Položka č.: 255747

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:32

    akryl, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD 2018 Martin Šimeček, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Martina Walterová

    (1988)

    Člověče, nezlob se…

    Položka č.: 255748

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:33

    akryl, sprej, olejový pastel na plátně, 2016, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jan Chlup

    (1986)

    Brouci

    Položka č.: 255749

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:34

    olej, plátno, 2006, 45 x 35,5 cm, sign. vzadu Jan Chlup 2006

  • Aleš Lamr

    Houpačka

    Položka č.: 255750

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:35

    akvarel, ruční papír, 1995, 61 x 43 cm, sign. NU A. Lamr 95, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Aleš Lamr

    Houpátko

    Položka č.: 255751

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:36

    akvarel, papír, 1992, 58 x 41 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Hana Linhartová

    Kočičky

    Položka č.: 255752

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:37

    akryl, plátno, 2005, 108 x 115 cm, sign. vzadu Linhartová

  • Hana Linhartová

    Derviš

    Položka č.: 255753

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:38

    olej, plátno, 108 x 120 cm, sign. PD Hana Cha

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Barbora Lungová

    Slezan - N.P., Staré Město

    Položka č.: 255754

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:39

    olej, plátno, 2008, 85 x 80 cm, sign. vpředu značkou

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Milan Mazanec

    (1950)

    Korida

    Položka č.: 255755

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:40

    olej, lepenka, 2019, 55,5 x 70 cm, sign. PD M. Mazanec 2019

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Bohuslava Olešová

    Gravitační stehy

    Položka č.: 255756

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:41

    akryl, plátno, 2002, 60 x 70 cm, vzadu značeno BOL

  • Kateřina Pažoutová

    (1970)

    Postavy v pokoji

    Položka č.: 255757

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:42

    olej, plátno, 120 x 140 cm, sign. vzadu na plátně Kateřina Pažoutová

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Dana Puchnarová

    (1939)

    Položka č.: 255758

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:43

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1961, 12 x 19 cm, sign. PD D61

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Dana Puchnarová

    (1939)

    Položka č.: 255759

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:44

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1961, 12,5 x 20 cm, sign. PD D 61

  • Dana Puchnarová

    (1939)

    Položka č.: 255760

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:45

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1961, 12 x 20 cm, sign. PD D61

  • Marcel Sedlák

    Položka č.: 255761

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:46

    olej, plátno, 2009, 86 x 100 cm, sign. DU SM 2009

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Dolce vita I

    Položka č.: 255762

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:47

    akryl, olej, plátno, 2009, 100 x 140 cm, sign. vzadu Eva Spěváčková 2009, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Renáta Žemličková

    Čtvercová kompozice v červené

    Položka č.: 255763

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:48

    akryl, plátno, 2005, 80 x 100 cm, sign. vpředu Žemlič

  • Renáta Žemličková

    Čtvercová kompozice v modré

    Položka č.: 255764

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:49

  • Marko Čermák

    Zážitky z tábora

    Položka č.: 255765

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2021 15:50

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 27 x 22 cm, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)