• Andrea Forsterová

    Poslední večeře v MC ´ Donalds

    Položka č.: 189466

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:43

    litografie, 2006, 27 x 15 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2006, rám, č. 37/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 190380

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 190381

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:45

  • Milan Chabera

    Studie

    Položka č.: 190439

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:46

    tuš, papír, 1993, 50 x 70 cm, sign. DU M. Chabera 93, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. Smetany na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Mocek

    Bez názvu II (Zeď)

    Položka č.: 190514

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:47

    kombinovaná technika, papír, 1984, 42 x 59,5 cm, sign. PD Mocek 74/84, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 190758

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:48

    linoryt, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Ivan Novosad

    Důležitý stroj

    Položka č.: 190867

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:49

    linořez, 2010, 11 x 17 cm, sign. PD I. Novosad, č. 24/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Dvojice

    Položka č.: 190868

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:50

    linořez, 2010, 22,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 20/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Dvorana

    Položka č.: 190869

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:51

    linořez, 2010, 20 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Dýmka

    Položka č.: 190870

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:52

    linořez, 2010, 15,5x16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 29/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Faraon

    Položka č.: 190871

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:53

    linořez, 2010, 14,5x16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 24/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Hejno

    Položka č.: 190872

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:54

    linořez, 2008, 20 x 14 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Na otočce

    Položka č.: 190887

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:55

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Návštěvník

    Položka č.: 190888

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Nebe

    Položka č.: 190889

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:57

    linořez, 2009, 20 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 14/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Novosad

    Oči

    Položka č.: 190890

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:58

    linořez, 2009, 23 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 19/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Kováčik

    New York II

    Položka č.: 191026

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:59

    lept, 2005, 9,5 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik 05, a.t.

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Milan Němec

    Památník

    Položka č.: 191107

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:00

    mědirytina, 9 x 8,5 cm, sign. PD M. Něměc, č. 44/200

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Milan Němec

    Ulička

    Položka č.: 191110

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:01

    mědirytina, 1988, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Němec, č. 81/200

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    U Ohře je po čertech dobře

    Položka č.: 191470

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:02

    litografie, 2007, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 25/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Maska

    Položka č.: 191646

    Vyvolávací cena: 10.700 CZK (428 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:03

    olej, plátno, sololit, 1988, 65 x 50 cm, sign. PD M. M. Šechltová 98, rám, na rámu drobná poškození, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10.700 CZK (428 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nocturno

    Položka č.: 195296

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:04

    litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 18/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 195298

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:05

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 195299

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nokturno

    Položka č.: 195302

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:07

    litografie, 2014, 57 x 43 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 195303

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:08

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 49/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 196052

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:09

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Dolce Vita

    Položka č.: 196306

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:10

    akryl, olej, plátno, 2009, 60 x 95 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka III.

    Položka č.: 196401

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:11

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign, vzadu M. Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Armani - bílá

    Položka č.: 196969

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:12

    kolorovaný linoryt, 2015, 25,5 x 21 cm, PD monogr. KK, č. 16/30, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)