• Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 244494

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:29

    měkký kryt, 14 x 21 cm, sign. PD J. Vaic, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jan Vlček

    Ukřižování

    Položka č.: 241186

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:30

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    Položka č.: 244495

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:31

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Blanka Bohdanová

    Jablka

    Položka č.: 239751

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:32

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Moise Depond (Mose)

    (1917-2003)

    Mlékárna

    Položka č.: 192735

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:33

    litografie, 22 x 34,5 cm, značeno LD v sítu Mose, mimo tisk lehce pomačkaný okraj, francouzský karikaturista a kabaretní scénický výtvarník, který užíval pseudonym Mose, studium na Akademii v Tours

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dudek

    Anděl

    Položka č.: 244445

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:34

    lept, akvatinta, 2013, 20 x 20 cm, sign. PD Dudek 2013, 75/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jindřich Kovařík

    (1928)

    Houpačka a zvířata

    Položka č.: 244437

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:35

    litografie, 2000, 36 x 50 cm, sign. DU JKovařík, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. J. Nováka na VŠUP, člen UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kubíček

    Prostřený stůl

    Položka č.: 221783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:36

    litografie, 1983, 17,2 x 17 cm, sign. PD Jiří Kubíček 83, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 244450

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:37

    litografie, 1980, 48,8 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 80, 42/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Motýl

    Položka č.: 207651

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:38

    tempera, běloba, karton, 13,9 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    V lese

    Položka č.: 207596

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:39

    tuš, běloba, papír, 19,7 x 29,6 cm, sign. PD R. M., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mikeš

    Z Vážské kaskády

    Položka č.: 192900

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:40

    linoryt, 1964, 24,8 x 40,2 cm, sign. PD Jan Mikeš 64, 46/200, vydalo Armádní výtvarné studio v Praze v srpnu 1964 na paměť dvacátého výročí slovenského národního povstání, žák prof. J. Nováka na SPŠG v Praze, poté studium na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 244444

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:41

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jozef Nemec

    (1933)

    Tanky u brodu

    Položka č.: 192909

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:42

    linoryt, 1965, 26,2 x 39,5 cm, sign. PD Jozef Nemec 1965, 22/200, žák prof. Vodrážky na VŠUP v Praze a prof. V. Sychry a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Vichřice

    Položka č.: 193151

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:43

    lept, 1946, 15 x 31,5 cm, sign. PD Raimund Ondráček 46, autorský tisk, na papíře při okrajích drobné svrnky, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    Položka č.: 244469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:44

    litografie, 11,3 x 14,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 3/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    Položka č.: 244468

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:45

    litografie, 12,4 x 15,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 19/33, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Horní náměstív Olomouci

    Položka č.: 244467

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:46

    litografie, 18,7 x 17,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, 46/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Položka č.: 244466

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:47

    litografie, 6,7 x 10,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Zlatá ulička

    Položka č.: 244465

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:48

    litografie, 7,2 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Praha, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Praha - Zámecké schody

    Položka č.: 244464

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:49

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Vyhlídka

    Položka č.: 220167

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:50

    lept, 1979, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Jan Souček, 33/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Portrét

    Položka č.: 244446

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:51

    linoryt, 1969, 29,8 x 16 cm, sign. PD Joff 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Vlnění

    Položka č.: 244443

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:52

    lept, 26,7 x 26,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 10/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Lubomír Štefka

    Snová krajina

    Položka č.: 209465

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:53

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1981, 41,6 x 29,3 cm, sign. PD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Položka č.: 241630

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:00

    tempera, papír, 32 x 44,5 cm, sign. PD Antušek 62, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv II.

    Položka č.: 244505

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:01

    olej na sololitu, 23,4 x 13,6 cm, sign. LD B, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv

    Položka č.: 244504

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:02

    olej na sololitu, 13,5 x 23,4 cm, sign. LD B, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Haló - tady Evička

    Položka č.: 205089

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:03

    tuš, papír, 1963, 37,2 x 26,3 cm, sign. LD Bělocvětov 63, při pravém horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    Položka č.: 233236

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)