• Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 234543

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:00

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 234544

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 234545

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:02

  • Ivana Lomová

    V lese

    Položka č.: 234546

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:03

    litografie, 21 x 29,6 cm, sign. DU Ivana Lomová, litografie, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Stefan Milkov

    Sen tygra

    Položka č.: 234547

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:04

    serigrafie, 2000, 30,7 x 25,7 cm, sign. PD Milkov 2000, 58/100, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ptačí hnízdo

    Položka č.: 234548

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:05

    litografie, 2015, 32 x 40 cm, sign. Martin Salajka 2015, č. 91/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Ladislav Kuklík

    17. listopad 1989

    Položka č.: 234549

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:06

    kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře skvrnky, nezasahují do tisku , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybu

    Položka č.: 234550

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:07

    lept, akvatinta, 1996, 58,7 x 48,7 cm, sign. DU L. Kuklík 1996, č. 11/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2014)

    Manikúra

    Položka č.: 234551

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:08

    lept, 1979, 20,5 x 20,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, rám, č. 61/70

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 234552

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:09

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 234553

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:10

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, 49/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Les a strašidla

    Položka č.: 234554

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:11

    linoryt, 1981, 33,5 x 43,5 cm, sign. DU Valter 81, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    V parku

    Položka č.: 234555

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:12

    linořez, 1974, 29, 5 x 40 cm, sign DU Valter K 74, rám, č. 6/6, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Havran

    Položka č.: 234557

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:14

    akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 4/50, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Bába s nůší

    Položka č.: 234558

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:15

    litografie, 1999, 14,6 x 36 cm, sign. PD Jiří Bouda 99, 137/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kriegslok

    Položka č.: 234559

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:16

    litografie, 2003, 14,5 x 46 cm, sign. PD Jiří Bouda 03, 99/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kejklíř

    Položka č.: 234560

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:17

    litografie, 1980, 46,5 x 34,3 cm, sign. PD K Toman 80, pasparta, č. 41/45, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokruh

    Položka č.: 234561

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:18

    akvatinta, 1978, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 39/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Antonín

    Položka č.: 234562

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:19

    litografie, 1980, 29,4 x 41,8 cm, sign. DU JiříŠalamoun 80, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Zdenka Marie Nováková Smítková

    (1939)

    Smuteční vrba při úplňku

    Položka č.: 234563

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:20

    olej, plátno, 1979, 96 x 76 cm, sign. PD Z.M. Nováková 79, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Alexander Mosio

    Červený kůň

    Položka č.: 234564

    Vyvolávací cena: 8.750 CZK (350 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:21

    olej, plátno, 2017, 80 x 60 cm, sign. PD Mosio 2017, klínový rám, dílo vzniklo pod vlivem autorova studia synestezie a díla Vasilije Kandinského v jeho barevného ladění, představuje zvuk fis dur, Antikvariát Dlážděná, žák akad. malířů E. Servátkové, J. Konderly a E. Rožnovského, jejichž ateliéry nav…

    Aktuální cena: 8.750 CZK (350 €)

  • Iva Klímová

    Tvář

    Položka č.: 234565

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:22

    olej, plátno, 1981, 49,5 x 29,5 cm, sign. PD Iva Klímová 81

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Valexia (Virginia Alexia Panier)

    (1976)

    Položka č.: 234566

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:23

    akryl, plátno, 40,5 x 40,5 cm, sign. LD Valexia, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • František Koudelka

    Bílý pokoj

    Položka č.: 234567

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:24

    akryl, plátno, 2012, 48 x 40 cm, žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 234568

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:25

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD Salajka, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 234569

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:26

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 234570

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:27

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. DU Salajka, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 234571

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:28

    olej, plátno, 30 x 25 cm, sign. PD Salajka, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Brouk

    Položka č.: 234572

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:29

    akryl, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Stopování v prostoru

    Položka č.: 234573

    Plánované ukončení: 11. 07. 2019 18:30

    akryl, plátno, 2005, 124 x 145 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek