• Karel Svolinský

    Hlava ženy

    Položka č.: 180967

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:34

    litografie, 1944, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD Svolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Postava s dítětem v krajině

    Položka č.: 180974

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:35

    litografie, 23 x 30 cm, sign. PD Karel Müller, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Milenci na břehu

    Položka č.: 180975

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Bárky na břehu moře

    Položka č.: 180979

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:37

    akvarel, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, sign. PD J. Syrový, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Václav Němec

    Položka č.: 180980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Sedící muž

    Položka č.: 180982

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:39

    lept, 1919, 26 x 22,4 cm, sign. PD Jara Poš 1919, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Portrét

    Položka č.: 181684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:40

    litografie, 1942, 27 x 19 cm, sign. LD JObrovský 1942, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:41

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Trojicko-sergijevská lávra nedaleko Moskvy

    Položka č.: 185290

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:42

    mědirytina, 11,7 x 15,2 cm, PD značeno v desce A.H. Payne, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:43

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 185341

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:44

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dřevěný most

    Položka č.: 185370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:45

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    Položka č.: 185376

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:46

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Divadelní scéna

    Položka č.: 186074

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:47

    tužka, papír, 1971, 26,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Vendelín Kroha

    (1893-1974)

    Dívka se svící

    Položka č.: 186273

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:48

    dřevoryt, 17 x 16 cm, sign. PD Jiří Kroha, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Balšánka, J. Fanty, J. Kouly a R. Kříženeckého na VUT v Brně, člen Artěl a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Carl Theodor Thiemann

    (1881-1966)

    Hrad v Norimberku

    Položka č.: 186437

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:49

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Palác v Bruselu

    Položka č.: 186479

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    Položka č.: 186520

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:51

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Amálie Mánesová

    (1817-1883)

    Zámeček

    Položka č.: 186521

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:52

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    Položka č.: 186575

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:53

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Profil muže

    Položka č.: 186654

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:54

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Krtek fotbalista

    Položka č.: 187259

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:55

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Čtyři mosty a loďka

    Položka č.: 189340

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:56

    kombinovaná technika, 1966, 18,8 x 28,3 cm, sign. LD Jaroušek 66, rám, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Běžící kůň

    Položka č.: 189348

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:57

    lept, 5,1 x 5,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:58

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Petr Ptáček

    Rakousko-uherská ponorka

    Položka č.: 191909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:59

    litografie, 2004, 8 x 23,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Ptáček

    Lockheed L-1649A Starliner

    Položka č.: 191910

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:00

    litografie, 1996, 12,6 x 20,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 96, č. 14/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Co vidí mé oči?

    Položka č.: 191911

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:01

    lept, 1984, 17,1 x 12,1 cm, sign. PD J. Pileček 84, č. 142/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miroslav Malina

    Lovci a oběti

    Položka č.: 191913

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:02

    lept, 2006, 18,9 x 15 cm, sign. PD Malina 06, č. 74/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alena Antonová

    Akt s kočkou

    Položka č.: 191914

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 16:03

    suchá jehla, 2006, 15,2 x 20,9 cm, sign. PD A. Antonová 06, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)