Dražené položky

  • Francois Boucher (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1703-1770)

    Le Soleil chasse la Nuit

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:30

    lept, 12,1 x 30,1 cm, značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx., zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1703-1770)

    La Comte Descarbagnas

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:31

    lept, 19,4 x 14,2 cm, značeno PD Gravé par lau. Cars.; LD Inv. et. dessiné par F. Boucher, papírová pasparta, podle Boucherova návrhu vyleptal Laurent Cars (1699 - 1771), papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1703-1770)

    Le Depit Amoureux

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:32

    lept, 19,5 x 14 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:33

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1703-1770)

    Melicerte

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:34

    lept, 19,3 x 14 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, okraje papíru zažloutlé, na pravém okraji papír ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1703-1770)

    Le Burgeois Gentil-Homme

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:35

    lept, 19 x 14 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji lehce ušpiněn, dolní levý roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1703-1770)

    Psiché

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:36

    lept, 19,1 x 13,8 cm, značeno PD Gravé par Lau. Cars.; LD Inv: et dessiné par F. Boucher, papír zašlý, na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • R. Bürger (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Kaple na Svaté hoře

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:37

    litografie, 14,8 x 22,2 cm, značeno na kameni LD R. B¨rger, PD Gedr v. F. Weider, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kostel v Litoměřicích

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:38

    litografie, 14,7 x 22,6 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. R. Bürger PD Gedr. v. F. Weider, při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kostel v Rozbělesích

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:39

    litografie, 14,7 x 21,3 cm, značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zámecká kaple ve Smiřicích

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:40

    litografie, 22,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jacques Callot (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1592-1635)

    Entrée de son Altesse a pied

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:41

    lept, 15,5 x 24,5 cm, PD značeno v desce Jac. Callot In. et fecit., zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    (1592-1635)

    Hráči karet

    Položka č.: 43

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:42

    lept, 21,5 x 27,5 cm, DU značeno v desce Jac. Callot fec., zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    (1592-1635)

    St. Mansuetus oživuje syna Krále Leucoruse

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:43

    lept, 20,6 x 27,2 cm, LD značeno v desce Callot, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Charles Cousen (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1813-1889)

    Jerusalem vom Oelberge aus

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:44

    mědirytina, 17,2 x 25,5 cm, značeno LD v desce J. D. Woodward pinxt. a PD C. Cousen sculpt., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olfert Dapper (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1636-1689)

    Sasquesahanok

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:45

    mědirytina, 1673, 13 x 16,6 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Carl Ernst Daumerlang (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1842-?)

    Washington

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:46

    ocelorytina, 10 x 15,4 cm, značeno PD C. Daumerlan, Verlag von Gottlieb Haase Sohne, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Honoré Daumier (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1808-1879)

    Un triomphateur á Milan

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:47

    litografie, 19. století, 25 x 28,4 cm, značeno LD na kameni hD, na papíře hnědé skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Gérard de Lairesse (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1640-1711)

    Múza hudby a písma

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:48

    mědirytina, 31,2 x 19 cm, LD značeno v desce Gerir de Larie, roztržený, poškozený papír, ořezáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Paul Delaroche (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1797-1856)

    Beatrice Cenci

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:49

    mědirytina, 16 x 19,5 cm, značeno LD P. Delaroche pinx. a PD G. Pommer sculp., skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ch. Demanne (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Klobouky

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:50

    litografie, 21,5 x 26,1 cm, značeno LD na kameni Steube del. A PD lith. Ch. Demanne, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Charles Melchior Descourtis (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1753-1820)

    Paul a Virginie

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:51

    akvatinta, 1788, 31,5 x 40,5 cm, LD značeno v desce Descourtis 1788, rám, místy drobná poškození, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří (Georg) Döbler (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1788-1845)

    Mogžjšowa modlitba w čas bitwy proti Amalekitum

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:52

    mědirytina, 22,6 x 17,4 cm, značeno LD Kuppelwieser pinx. a PD Döbler sc., mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Postla, J. Berglera a Steinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ad. Dolniczek (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Josef Dobrovský?

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:53

    uhel, papír, 1906, 37,5 x 28 cm, sign. PD Ad. Dolniczek 06, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Albrecht Dürer (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1471-1528)

    Jezdci Apokalypsy

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:54

    faksimile dřevorytu, 33 x 23,5 cm, LD značeno: Aus der Dürermappe, herausgegeben vom Kunstwart, PD: Die Apokalyptische Reiter, původně 1497 - 1498, na levém okraji papíru šmouhy, papír lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Th. Ender (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Mnichovo Hradiště

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:55

    mědirytina, 9,5 x 15 cm, značeno PD Gest. v. Th. Jeavons.; LD Gez. v. Th. Ender, lehce zašlý papír, na horním okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Peter Fehr (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1681-1740)

    Frankfurt

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:56

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • A. Fesca (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    Chrám Sv. Barbory v Kutné hoře

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:57

    mědirytina, 16,5 x 12 cm, značeno PD A. Fesca, papír na okrajích nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Edward Fisher (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    (1722-1785)

    Lady Sarah Bunbury

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:58

    mezzotinta, 1766, 59 x 37 cm, předloha: Joshua Reynolds, v tisku mírně poškozeno, oříznutý papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • W. French (Stará grafika, kresba a historické mapy)

    The Prisoner of War (Válečný zajatec)

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:59

    mědirytina, 12,5 x 15,5 cm, značeno. PD W. French, malý kousek papíru dolního levého rohu utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)