Dražené položky

  • Václav Souček (Internetová aukce )

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:39

    lept, 26,7 x 19,3 cm, sign. PD V. Souček, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta (Internetová aukce )

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    Položka č.: 233904

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:40

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 233911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:41

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Moravec (Internetová aukce )

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:42

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • J. Solovjev (Internetová aukce )

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:43

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Libuše Voříšková (Internetová aukce )

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:44

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Petr Sirotek (Internetová aukce )

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:45

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Zdeněk Kleindienst (Internetová aukce )

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:46

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:47

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Škvára (Internetová aukce )

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal (Internetová aukce )

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:49

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Karel Troníček (Internetová aukce )

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:50

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan B. Melichar (Internetová aukce )

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2020 14:51

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)