Abstraktní a geometrické tendence

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:26

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    Položka č.: 138

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:28

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a., antiqari.at Radhošťská

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:30

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:32

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Marie Blabolilová

    Polena

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:34

    lept, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD, a.t., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Čas her

    Položka č.: 150

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:36

    lept, mezzotinta, 1991, 20,5 x 15,5 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 89/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Kameny

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:38

    litografie, 1965, 39,5 x 49 cm, sign. PD Corvi 65, č. 5/30, mírně zažloutlý papír, papír při okrajch mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Oko

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:40

    litografie, 56 x 47 cm, sign. PD Corvin 65, č. 23/30, mírně zažloutlý papír, papír při okrajch mírně pomuchlán, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Pole

    Položka č.: 158

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:42

    litografie, 1964, 54,5 x 68,5 cm, sign. PD Corvin 64, č. 6/80, kolem tisku mírně zažloutlý rámeček, papírpři okrajích pomuchlán, při horním okraji mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:44

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Květy

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:50

    monotyp, papír, 2009, 33,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Salajka 2009, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:52

    litografie, 2001, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 72/78, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:54

    suchá jehla, 29,5 x 30 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:56

    suchá jehla, 29,6 x 29,5 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Vesmírné květiny

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:58

    olej, dřevo, 1977, 34 x 23,5 cm, sign. PD Jan 1977, rám, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na AVU v Praze

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:00

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:02

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU B Krátký 2002, č. 6/8, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Rejžek

    (1913-1986)

    Čápovna

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:04

    litografie, 1965, 14 x 21 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, pasparta, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:06

    linoryt, 1995, 8 x 15,8 cm, sign. LD Martin Manojlín 1995, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adéla Matasová

    Přerůstání

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:08

    lept, 1970, 74,5 x 55 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Gravitace

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Vajíčko

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Modrá kompozice

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:16

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Objekt

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:18

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Abstrakce

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Doteky času

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Monotyp

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:26

    monotyp, 36,5 x 26,3 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 43, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)