Abstraktní a geometrické tendence

  • Tamara Kolenčíková

    Malá konštrukcia

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:28

    tisk, kombinovaná technika, 1989, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD T. Kolenčíková 89, č. 20/45, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tamara Kolenčíková

    Kontakty

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:30

    tisk, kombinovaná technika, 1991, 13,7 x 10 cm, sign. PD T. Kolenčíková, č. 13/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. R. Fily na SŠUP v Bratislavě a V. Ciglera na VŠVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:32

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Urban

    (1930-2002)

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:34

    akvatinta, 1991, 20 x 17 cm, sign. DU Cyril Hraban/Urban? 91, č. 46/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kousala a V. Ringese na SUPŠ ve Zlíně, člen SVUM, UVU a Sdružení českých grafiků František Kupka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Vejrážková

    Uvnitř květu

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:36

    lept, akvatinta, 1991, 16,2 x 12 cm, sign. PD Eva Verjražková 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Smetany na AVU v Praze, členka UVU ČR

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Válek

    Průhled

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:40

    reliéfní grafika , 19,4 x 13,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:42

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Peca

    Kompozice s modrou

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:44

    litografie, 1999, 50 x 37 cm, sign, DU Jiří Peca 99, č. 44/60, při okrajích zašpiněný papír, Du papír v jednom místě cca 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)