Bibliofilská aukce (3. kolo)

položky je možné po domluvě (alespoň dva dny předem) připravit na ukázku. V případě zájmu kontaktujte prosím Aukční síň Vltavín - T: 224930340, E: info@galerie-vltavin.cz

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    U jezera

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:37

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/60, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 703

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:38

    litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:39

    litografie, 26x 42 cm, sign. DP J. Valečka , č. 2/ 100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ernst Weiers

    (1909-1978)

    Katalog k výstavě s přiloženými litografiemi

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:40

    katalog se dvěma litografiemi, 38,5 x 25,8 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    Plakát k výstavě Adolfa Borna

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:41

    plakát, tisk, 1990, 97 x 65 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:42

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 708

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:43

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Večernice

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:44

    litografie, 2007, 30 x 24 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 4/40, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Bouda

    Hanspaulka

    Položka č.: 710

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:45

    litografie, 2008, 16,5 x 21 cm, sign. PD M. Bouda 08, č. 122/177, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Bouda

    Slaný náměstí

    Položka č.: 711

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:46

    litografie, 2009, 24 x16,8 cm, sign. PD M. Bouda 09, č. 102/150, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Bouda

    Bertramka III.

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:47

    litografie, 2008, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD M. Bouda 08, č. 20/200, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Bouda

    Bertramka I.

    Položka č.: 713

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:48

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Bouda

    Prales

    Položka č.: 714

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:49

    litografie, 2003, 22 x 17 cm, sign. PD M. Bouda 03, č. 165/200, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Cyril Bouda

    (1901)

    Zátiší s růýí a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 715

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:50

    litografie, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Bouda

    Bertramka II.

    Položka č.: 716

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:51

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:52

    litografie, 11 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 718

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:53

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka AT, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampiónová slavnost

    Položka č.: 719

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:54

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka 34/100, č. 34/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 720

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:55

    litografie, 2011, 40 x 50 cm, sign. PD J. Valečka 5/100, č. 5/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 721

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:56

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, č. 21/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nationale…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Paul

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:57

    kolorovaná litografie, 2018, 21,5 x 17 cm, sign. PD J. Paul 2018, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, inst…

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Klobouk Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 01

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:58

    litografie, 2018, 32,5 x 49,6 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 28/75

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michal Škapa

    (1978)

    Osvícení II

    Položka č.: 724

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 16:59

    litografie, 2018, 75,8 x 53,7 cm, sign. PD Michal Škapa 2018, č. 30/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Švankmajer

    Brouk č. 4

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:00

    ručně kolorovaná litografie, 2016, 34,2 x 25,69 cm, sign. PD Švankmajer J. 2016, č. 26/45, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Švankmajer

    Sbírka 2

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:01

    originální litografie, 2015, 45,2 x 60,6 cm, sign. PD Švankmajer J. 2015, č. 40/40, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Švankmajer

    Sbírka

    Položka č.: 727

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:02

    originální litografie, 2015, 43,6 x 59,8 cm, sign. PD Švankmajer J. 2015, č. 40/40, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Velká pardubická

    Položka č.: 728

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 17:03

    tisk, plakát, 1974, 59 x 85 cm, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)