• Otto Placht

    Muž

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:30

    litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kudlanky

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:31

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 16/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:32

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/5, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Selfcontained

    Položka č.: 154

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:33

  • Tomáš Bím

    Míč

    Položka č.: 155

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:34

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Kaktus

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:35

    litografie, 2006, 19 x 13,5 cm, sign. PD Bím 06, rám, č. 140/150, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Červánky

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:36

    litografie, 2000, 31 x 36,5 cm, sign. DU Bím 00, rám, č. 35/132, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Tomáš Bím

    V ohradě

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:37

    akryl, plátno, 2019, 35 x 50 cm, sign. PD Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.480 €)

  • Ivana Mrázková

    (1995)

    Švýcarsko

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:38

    olej, plátno, 2019, 40 x 30 cm, sign. zezadu Ivana Mrázková, studentka pražské AVU u prof. Michaela Rittsteina, prof. Martina Mainera, doc. Dalibora Smutného a Josefa Bolfa hovoří o své tvorbě takto: "Hlavní náplní mé tvorby je příroda. Zachycuji ji tak, jak ji vidím, cítím, vnímám a postupně p…

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Ivana Mrázková

    (1995)

    Zrcadlení na Vltavě

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:39

    olej, plátno, 2019, 60 x 45 cm, sign. zezadu Ivana Mrázková

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Aleš Novák

    (1979)

    Skála

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:40

    akryl, plátno, 2011, 55 x 65,6 cm, sign. zezadu Aleš Novák 2011

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Aleš Novák

    (1979)

    Zjevení

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:41

    akryl, plátno, 2019, 90,7 x 85,5 cm, sign. zezadu Novák 2019

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Vrůstám - z cyklu Made in a Birdhouse

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:42

    akryl, plátno, 2014, 80 x 80 cm, sign. na zadní straně Martina Walterová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Člověče, nezlob se…

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:43

    akryl, sprej, olejový pastel na plátně, 2016, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:44

    olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 166

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:45

    olej, plátno, 100 x 100 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Jan Danzig

    (1995)

    Ženská záležitost

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:46

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. zezadu DANZIG J., Jan Danzig (1995) je mladý český kreativní umělec věnující se převážně malbě. Studoval na gymnáziích GCHD a KGM v Praze, poté absolvoval umělecky zaměřenou školu multimediální a propagační tvorby EDUSO v Praze, kde studoval mimo…

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Therapy Of A Wounded Warrior

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:47

    včelí interakce, akryl, plátno, 2015, 90 x 80 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • Kateřina Ondrušková

    (1991)

    Kouká z křoví

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:48

    olej, plátno, 2019, 30,3 x 35,3 cm, sign. zezadu K. O: 2019

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Co se odehrálo během bouře zůstává nejasné

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:49

    olej, plátno, 2019, 100 x 145 cm, sign. zezadu Klara Sedlo

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Ivana Lomová

    Voliči

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:50

    9 x olej, plátno, 2013, 23 x 21 cm, vše sign. na zadní straně Ivana Lomová, portrétní cyklus nazvaný prostě – Voliči vytvořila Ivana Lomová, jedna z našich nejznámějších a nejzajímavějších současných malířek, v reakci na první volbu Miloše Zemana českým prezidentem, nabízené malby jsou provedeny ve …

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Vila

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:51

    akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Ewa Nemoudry

    Kupředu

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:52

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 2019, 100 x 80 cm, sign. PD E. Nemoudry 19, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Pod lampou

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:53

  • Jiří (Georg) Dokoupil

    Dunlop

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:54

    akryl, papír, plátno, 1991, 32 x 21 cm, sign. LD Dokoupil 91, rám, Dokoupilova tvorba, jak již bylo naznačeno, znamená pro postmodernismus typické procházen různými formálními styly malířství. naivismus střídají energické a expresivní malířské cykly. Dokoupil postupně dospěl k radikálnímu přehodnoce…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Ivan Králík

    Relief - D

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:55

    papírový reliéf, koláž, překližka, 2020, 100 x 100 cm, vzadu popsáno a značeno autorem, Králíkův ornament reliéfních vrstev reprezentuje ideu nekonečnosti přírodního pohybu. Intenzitu působení umocňuje v tomto případě monochromatický povrch, který umožňuje, aby se daleko více projevila hra světla a …

  • Svätozar Mydlo

    (1948-2014)

    Kšandy

    Položka č.: 177

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:56

    olej, koláž, plátno, 90,5 x 70 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, absolvent Vysoké školy výtvarných umění v ateliéru malby u prof. P. Matejky a F. Gajdoše, malbě se věnoval i nadále ve své volné tvorbě. Stal se jedním z předních ilustrátorů a tvůrců knih pro děti na Slovensku. V roce 1996 získal cenu …

  • Václav Lamr

    Duchovní kompozice

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:57

    kombinovaná technika, papír, 1992, 20,6 x 25 cm, sign. PD V. Lamr 92, pasparta, práce autora zaměřujícího se ve své tvorbě na duchovní tématiku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:58

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Vincent Venera

    Položka č.: 180

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:59

    lité laky, plátno, 1991, 69,5 x 51 cm, sign. PD Vincent Venera 91, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy