• Krištof Kintera

    (1973)

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:31

    airbrush, papír, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2007, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Otto Placht

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:32

    akryl, kvaš, papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 2012, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Otto Placht

    Psychotropy II

    Položka č.: 688

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:33

    akryl, kvaš, papír, 80 x 100 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Karel Appel

    (1921-2006)

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:34

    litografie, 1969, 32,5 x 50 cm, sign. PD Appel 69, rám, č. 38/100, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Red, Blue and Yellow Spheres

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:35

    litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:36

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 692

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:37

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:38

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    Položka č.: 694

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:39

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 10: Tvář Vergiliova

    Položka č.: 695

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:40

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 26: Dante znovu nabyl svého zraku

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:41

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 8: Beatrice v největší kráse

    Položka č.: 697

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:42

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    Položka č.: 698

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:43

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:44

    serigrafie, 65,5 x 65 cm, sign. PD Vasarely, č. 173/275, Victor Vasarely; vlastním jménem Vásárhelyi Győző byl maďarsko–francouzský malíř, grafik a sochař, přední představitel op-artu a kinetického umění.

    Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Diam

    Položka č.: 700

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:45

    serigrafie, 1988, 59 x 52 cm, sign. PD Vasarely

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Photon

    Položka č.: 701

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:46

    serigrafie, 1988, 52, 5 x 52 cm, sign. PD Vasarely

  • Jitka Bezúrová

    Rozprávkový strov

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:47

    lept, 1987, 31,5 x 24 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, č. 17/20, v horní části papír nenápadně rozvlněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Róbert Brun

    Jazzman

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:48

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD Brun 85, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Róbert Brun

    Vítězství démona

    Položka č.: 704

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:49

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,4 cm, sign. PD R. Brun, 63/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdenek Bugáň

    Nekonečné dialogy III.

    Položka č.: 705

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:50

    lept, akvatina, mezzotinta, 15,9 x 10,4 cm, sign. PD Bugáň 1985, 21/100, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Černý

    Žena v punčochách

    Položka č.: 706

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:51

    lept, 1988, 15,7 x 9,9 cm, sign. PD Černý Stanislav 1988, 63/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Hic sunt leones

    Položka č.: 707

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:52

    lept, akvatinta, 1988, 15,8 x 9,7 cm, sign. PD Dušan Grečner 1988, 63/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Robert Jančovič

    Sochy

    Položka č.: 708

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:53

    lept, mezzotinta, 15,9 x 9,8 cm, sign. PD R. Jančovič, 63/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    Položka č.: 711

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:56

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, antiqari.at Radhošťská

  • Igor Piačka

    Forever

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:57

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD I. Piačka 07, rám, autorský tisk, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Igor Piačka

    Zverokruh

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:58

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk, žák prof. A. Brunovského, J. Lebiše, K. Ondreičky a I. Rumanského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Problémy s gravitáciou II.

    Položka č.: 714

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:59

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 09:00

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)