-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Trest
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:41
dřevoryt, 1977, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pod paraplíčkem
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:33
dřevoryt, 14 x 9,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Letadlo
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:59
dřevoryt, 7,4 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Velký pták
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:06
dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. PD Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hostina
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:40
dřevoryt, 9,5 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Liberté
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:55
dřevoryt, 1986, 17 x 9, 1 cm, sign. PD Zd. Mézl, pozvánka Turf klub SSM setkání se Zdeňkem Mézlem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Justicia
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:52
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Museum Litterarum Bohemicarum Pragae Bibliothecae Strahoviensis Aula Theologica Dicta
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:34
dřevoryt, 13 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Strom života
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:42
dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Anděl
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:35
litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Čtyři ženy a kentaur
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:11
ručně kolorovaný dřevoryt, 10,8 x 11 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Milován všemi
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:09
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Blahobyt
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 20:08
dřevoryt, 17,1 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Vládci knih
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:46
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 27/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pranýř
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:39
dřevoryt, 21 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
O lásce a proměnách - mořská panna
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:36
dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Maximilianus II. Imp. Aug. Rom. Rex Bohemiae
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:56
dřevoryt, 22 X 8, 5 cm, sign. dole Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Poseidon
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:38
dřevoryt, 1989, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru národního umělce Františka Kožíka, vydal spolek českých bibliofilů 7. června 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pallas Athéna
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:37
dřevoryt, 1988, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru Judr. Vladislava Brože a Phdr. Bohumila Nováka, vydal spolek českých bibliofilů 8. dubna 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:45
dřevoryt, 24 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Maxima Roma Est
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:44
dřevoryt, 24 x 17,8 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Všichni zůstanou přes noc spolu a jednou projdou cestu osudu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:43
dřevoryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:51
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:37
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Pozdrav z Litoměřic
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:26
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:47
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:53
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Vladimír Kopecký
(1931)
Geometrie prostoru
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:13
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kaplického
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Korsická Macchie
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 16:45
papír, oheň, 1994, 56 x 43 cm, sign. DU Klimeš 1994, rám, Svatopluk Klimeš vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze (1967–1973) a kromě vlastní tvorby vyučoval od roku 1998 kresbu a malbu na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Klimeš je znám svými propalovanými obrazy, ač bychom jeho tvor…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - muži
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:52
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK