-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Buddha
Položka č.: 281750Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:13
fotografie, 1965, 30,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Na řece v Pákistánu
Položka č.: 281749Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:12
fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Maďarský venkov
Položka č.: 281748Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:11
fotografie, 1968, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, drobné skvrny , Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Pakistánská maminka
Položka č.: 281747Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:10
fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Svanetské ženy
Položka č.: 281746Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:09
foto, 1958, 25 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Krajina s racky nad jezerem
Položka č.: 281856Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:18
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
Položka č.: 281557Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Z okna
Položka č.: 281583Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26
kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Krajina
Položka č.: 281582Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:25
kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
U rybníku
Položka č.: 281854Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:14
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížský zámek
Položka č.: 281248Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:36
lept, 21,3 x 17 cm, sign. PD T.F.Šimon, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925)
Satyr
Položka č.: 226162Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:44
litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Novák
Chalupy v podhůří
Položka č.: 207010Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:20
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
Položka č.: 179058Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:06
uhel, papír, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dole věnování, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Jihočeská krajina
Položka č.: 238844Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hudba
Položka č.: 226372Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58
litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Růžička
(1965)
Člověk
Položka č.: 281736Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:59
linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Lukášová
(1973)
Oběti
Položka č.: 281730Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:53
strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimíra Jelínková
Stojíme
Položka č.: 281729Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:52
kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Havel
Dvojčata
Položka č.: 281726Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:49
serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Hablawetz
Touha
Položka č.: 281725Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:48
serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
Roadster
Položka č.: 281723Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:46
serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Stromy
Položka č.: 281712Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:35
suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Jelínek
Z cyklu Stoly
Položka č.: 281708Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:31
mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž s bustou Stalina
Položka č.: 281772Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:35
bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Převozník
Položka č.: 281029Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:30
akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Václavské náměstí
Položka č.: 281027Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:28
litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Nosek
(1876-1966)
Léto v horách
Položka č.: 281860Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:35
olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek
(1967)
Modré proužky
Položka č.: 281604Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:47
serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO