• Marko Čermák

    (1940)

    Dolní Berounka

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:07

    tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Brdy část hřebeny

    Položka č.: 1042

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:06

    tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Stingl

    (1930-2020)

    Indianer ohne Tomahawks

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:08

    kniha, podpis a věnování M. Stingla v titulu, vydal Urania-Verlag, Leipzig 1977, pl. s ob., 228s., velmi dobrý stav, okraje obálky drobně poškozené, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Karásek ze Lvovic

    (1871-1951)

    Endymion (Básně)

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:43

    Bibliofilie, obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kořán

    (1940-2017)

    Living theatre

    Položka č.: 1372

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:36

    kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Washington Irving

    (1783-1859)

    Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského

    Položka č.: 1514

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:58

    kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Hollar periodický sborník grafické práce roč. II

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:27

    bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Sirotek

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:31

    kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdn…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Karel Fron: Verše

    Položka č.: 1264

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:48

    bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SV…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Petr Kávon: La Cérémoie Gachée

    Položka č.: 1230

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:14

    kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    Položka č.: 1201

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:45

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irina Nakhova

    (1955)

    Works / Werke / Raboty 1973 - 2004

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:22

    kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Kalendář

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:06

    kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stál…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev II.

    Položka č.: 1598

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:22

    tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev I.

    Položka č.: 1597

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21

    tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin Béďa

    Položka č.: 1594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Národní umělec Jan Werich

    Položka č.: 1593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Z památníku leteckého dorostence 1952

    Položka č.: 1592

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Písničky našeho mládí

    Položka č.: 1591

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Chuchro naposled v Jeseníku

    Položka č.: 1590

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Kino Oko strakonice 1947

    Položka č.: 1589

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Skautský tábor Pod Bethánem 1946

    Položka č.: 1588

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12

    akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Three policemen 1960

    Položka č.: 1587

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11

    akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Táborový blafák 83

    Položka č.: 1586

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jeseník: Tři kamarádi

    Položka č.: 1585

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Tradiční táborák 1979

    Položka č.: 1584

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Horký turnus

    Položka č.: 1583

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:07

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Zámek Střela 1938

    Položka č.: 1582

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:06

    akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jihočeská bašta

    Položka č.: 1581

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:05

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Přežití létajícího personálu

    Položka č.: 1580

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook