-
Marko Čermák
(1940)
Dolní Berounka
Položka č.: 1043Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marko Čermák
(1940)
Brdy část hřebeny
Položka č.: 1042Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stingl
(1930-2020)
Indianer ohne Tomahawks
Položka č.: 924Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:08
kniha, podpis a věnování M. Stingla v titulu, vydal Urania-Verlag, Leipzig 1977, pl. s ob., 228s., velmi dobrý stav, okraje obálky drobně poškozené, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karásek ze Lvovic
(1871-1951)
Endymion (Básně)
Položka č.: 899Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 08:43
Bibliofilie, obálka, frontispis, titul, viněty v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, podpis na patitulu J. Karásek ze Lvovic, vyd. Kamilla Neumannová, Praha, 1913, brož, 60s., přesahy obálka pomačkané, na přední straně obálky flíček, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kořán
(1940-2017)
Living theatre
Položka č.: 1372Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:36
kniha, dokumentačně reportážní pásmo z ilegálního představení Antigony divadelního souboru Living Theatre Juliana Becka a Judith Malinové v Praze na Ořechovce v r. 1980, text J. Kořán, P. Oslzlý, historie souboru, ukázky her, úryvky textů, bohatý fotografický doprovod, 31 čb. reprodukcí, ob. a úpra…
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Washington Irving
(1783-1859)
Aninka Delarbrowá / z Washingtona Irvinga ; Slowané, čili, Oswobozenj Arkony / od Bulharina ; Předsudek / od Senkowského
Položka č.: 1514Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 18:58
kniha, dva soubory Biblioteky zábawného čtenj v jednou svazku, Biblioteka zábawného čtenj sv. 5 a 6., s překl. od J.B. Malého, z ruštiny přel. A. Hansgirg a Sl. Tomjček, tisk w knjžecj arcibiskupské knihtiskárně, řjzenjm a nákladem Wáclawa Špinky, Praha 1837, polokož. vazba, 156 a 144 s., listy z…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Hollar periodický sborník grafické práce roč. II
Položka č.: 1363Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:27
bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mikoláš Aleš
(1852-1913)
Sirotek
Položka č.: 1307Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:31
kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdn…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Karel Fron: Verše
Položka č.: 1264Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:48
bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SV…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Novák
(1925-1999)
Petr Kávon: La Cérémoie Gachée
Položka č.: 1230Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:14
kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
Položka č.: 1201Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irina Nakhova
(1955)
Works / Werke / Raboty 1973 - 2004
Položka č.: 938Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:22
kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Kalendář
Položka č.: 922Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:06
kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stál…
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
Položka č.: 1598Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
Položka č.: 1597Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
Položka č.: 1594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
Položka č.: 1593Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
Položka č.: 1592Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
Položka č.: 1591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
Položka č.: 1590Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
Položka č.: 1589Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
Položka č.: 1588Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
Položka č.: 1587Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
Položka č.: 1586Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
Položka č.: 1585Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
Položka č.: 1584Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
Položka č.: 1583Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
Položka č.: 1582Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
Položka č.: 1581Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
Položka č.: 1580Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO