• Různí autoři

    Hollar periodický sborník grafické práce roč. II

    Položka č.: 1363

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 16:27

    bibliofilie, 3 svazky, chybí číslo II., v přílohách 3x dřevoryt Karel Vik, 4x dřevoryt Petr Dillinger, 4x litografie Hugo Boettinger, Praha 1924 - 25, 220 s., brož., uvolněná opravovaná vazba u prvního svazku, stav dobrý, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Sirotek

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 15:31

    kniha, soubor šesti kreseb M. Alše doprovázejí texty lidových písní, vydal J. Otto, Praha 1902, druhé vydání, clpl. vazba, 37 x 27, zažloutlé listy, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdn…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Karel Fron: Verše

    Položka č.: 1264

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:48

    bibliofilie, 2x orig. sign. rytiny Josefa Lieslera, tisk Pavel Římal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1991, volné listy v orig. obálce, ex. 145/150, nestr. (40), losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SV…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Petr Kávon: La Cérémoie Gachée

    Položka č.: 1230

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:14

    kniha, obálka a ilustrace L. Novák, vyd. Arabie-sur-Seine, nedat., brož, 16s., dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    Položka č.: 1201

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 13:45

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irina Nakhova

    (1955)

    Works / Werke / Raboty 1973 - 2004

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:22

    kniha, podpis s věnováním J. Šalamounovi, interview s B. Wally, studie j. Becksteina, přehlídka děl a instalací z l. 1989 - 2004, vydala Internationale Sommerakademie fur Bildende Kunst, Salzburg 2004, brož, 128s., ob. drobně opotřebená, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    Kalendář

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 09:06

    kniha, podpis na patitulu, ilustrace, obálka a úprava A. Hoffmeister, přednostní výtisk na holandském papíře, 255. sv. edice Aventinum, tisk Fr. Obzina, vydal Otakar Štorch-Marien, Praha 1930, 150s., původní brož., nerozřezáno, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen Devětsilu, byl stál…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev II.

    Položka č.: 1598

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:22

    tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev I.

    Položka č.: 1597

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:21

    tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin Béďa

    Položka č.: 1594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:18

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Národní umělec Jan Werich

    Položka č.: 1593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:17

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Z památníku leteckého dorostence 1952

    Položka č.: 1592

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:16

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Písničky našeho mládí

    Položka č.: 1591

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:15

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Chuchro naposled v Jeseníku

    Položka č.: 1590

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:14

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Kino Oko strakonice 1947

    Položka č.: 1589

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:13

    koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Skautský tábor Pod Bethánem 1946

    Položka č.: 1588

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:12

    akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Three policemen 1960

    Položka č.: 1587

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:11

    akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Táborový blafák 83

    Položka č.: 1586

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:10

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jeseník: Tři kamarádi

    Položka č.: 1585

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:09

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Tradiční táborák 1979

    Položka č.: 1584

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Horký turnus

    Položka č.: 1583

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:07

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Zámek Střela 1938

    Položka č.: 1582

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:06

    akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jihočeská bašta

    Položka č.: 1581

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:05

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Přežití létajícího personálu

    Položka č.: 1580

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Slepý řezník z Tábora 1974

    Položka č.: 1579

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:03

    akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Letecká svatba Dany a Oldy

    Položka č.: 1578

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:02

    akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Vzpomínka na Rychlé šípy

    Položka č.: 1576

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 20:00

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    30 let VO Jeseník

    Položka č.: 1575

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:59

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Waldhaus

    (1933-2015)

    Jóžin z Bažin

    Položka č.: 1574

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:58

    akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B. Šroufek

    Krásy života

    Položka č.: 1552

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36

    17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook