• Václav Fiala

    (1896-1980)

    Žena v kroji s dýmkou

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:38

    litografie, 41,5 x 32,2 cm, 5/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét dívky

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:39

    litografie, 43 x 27 cm, sign. PD V. Fiala, 6/6, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét mladé dívky

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:40

    litografie, 17,6 x 14,1 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét Milušky

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:41

    litografie, 1932, 22,5 x 23,5 cm, sign. PD V. Fiala, 23/24, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét muže

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:42

    litografie, 22 x 19,2 cm, sign. PD V. Fiala, 1/30, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét dívenky s mašlí

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:43

    litografie, 23,5 x 14,8 cm, sign. PD V. Fiala, 7/8, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 39

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:44

    litografie, 28,3 x 20,6 cm, 5/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Helena Raabová

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:45

    suchá jehla, 19,7 x 14 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Portrét smutné ženy

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:46

    suchá jehla, 20. léta, 16 x 12 cm, sign. PD Václav Fiala, mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Autoportrét z 30. let

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 18:47

    suchá jehla, 14,8 x 11,5 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Velká bílá slípka

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    Cuvée Rulandské šedé a Chardonnay, certifikované víno z Velkých Bílovic (RŠ 70% + CHA 30%, moravské zemské víno, bílé, suché, 2015, ČR, ručně sklizeno, víno zrálo 8 měsíců v nových, středně vypálených francouzských sudech), 0,75 l, alk. 13 %., 2015, 0,75 l cm, jsme rodáci, sousedé, kamarádi i soupeř…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Rulandské šedé

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:01

    0,75 l, 2008/2015, je opakem toho, co veřejnost od Moravy očekává:). Je to mohutné a tělnaté víno. Je vyrobeno z odrůdy Rulandské šedé a zrálo 15 měsíců v nových francouzských sudech (barrique) od Seguin Moreau. Toto víno kombinuje vůně a chutě z vyzrálých hroznů a ležení na jemných viničných kalech…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Tomala - oranžové víno

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:02

    Víno vyrobené kachetinskou metodou z odrůdy Chardonnay., 2015, 0,75 l cm

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    BB cuvée

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:03

    0,75 l, je třetí cuvée z našeho vinařství a má jiný styl, než většina veřejnosti od moravských vín očekává. Je to nejednoduché, specifické barikové víno. Doporučujeme dekantovat… a pít třeba až následující den.:)

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Tomala - červené víno

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:04

    Víno vyrobené kachetinskou metodou., 0,75 l cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Tetur – vinařství

    Velká bílá slípka

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:05

    Cuvée Rulandské šedé a Chardonnay, certifikované víno z Velkých Bílovic (RŠ 70 % + CHA 30 %, moravské zemské víno, bílé, suché, 2015, ČR, ručně sklizeno, víno zrálo 8 měsíců v nových, středně vypálených francouzských sudech), 0,75 l, alk. 13 %., 2015, 0,75 l cm, Jsme rodáci, sousedé, kamarádi i soup…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • www.rybizak.cz

    Jahoďák

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:06

    Ovocné víno z jahod, 0,75 l, 11,5 %., 0,75 l cm, vychlaďte ho a pijte jako klasické víno z hroznů. Nám se osvědčuje panáček po obědě (pro dobré trávení) nebo si dát skleničku, kdykoliv přijde chuť. Víno z jahod pasuje k jídlům, které potřebují sladký přeliv nebo omáčku. S jahodovou sklenkou si dejte…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • www.rybizak.cz

    Beziňák

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:07

    Víno z květů černého bezu. , 0,75 l cm, Beziňák je originální bílé polosladké víno, které vyrábíme z květů černého bezu. Při prvním ochutnání se podobá klasickému vínu z hroznů, pak se ale rozvine jemná chuť květů černého bezu... a nakonec koukáte, že jste právě vypili celou láhev. Květinová chuť ob…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • www.rybizak.cz

    Višňák

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:08

    Chutná a voní po višních – boží na svařák!, 0,75 l cm, Višňák je prémiové ovocné víno, které se nám letos obzvlášť povedlo. Sladkou chuť čerstvých višní si zamilují všichni – dokonce i ti, kterým červené víno nešmakuje. Z višňového vína připravíte naprosto luxusní svařáček! Stačí jen víno ohřát na c…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • www.rybizak.cz

    Rybízák

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:09

    Špičkové polosladké víno z léčivých plodů černého rybízu., 0,75 l cm, rybízové víno skvěle doplňuje chuť červených mas (zejména steaků), sýrů ementálového typu, ryb (a proto Rybízák nesmí chybět na štědrovečerním stole), smažených řízků či tvarohových koláčů. Tohle víno doslova vygraduje vaši večeři…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Andrea Borsuková

    Barvy 1

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:10

    lité barvy na plátno, 29,5 x 29,8 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Andrea Borsuková

    Barvy 2

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:11

    lité barvy na plátno, 29,8 x 30 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrea Borsuková

    Srdce

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:12

    kombinovaná technika, 30,3 x 25 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Andrea Borsuková

    Stromy

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:13

    kombinovaná technika, 25 x 28,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zita Žurková

    Anděl 1

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:14

    kombinovaná technika, 21 x 14,8 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zita Žurková

    Anděl 2

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zita Žurková

    Anděl 3

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zita Žurková

    Anděl 4

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:17

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Valerie Chmelová

    Andělíček

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:18

    kombinovaná technika, 15 x 9,8 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emma Srncová

    Stařík a jaro

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:19

    barevná litografie, 21,7 x 38,9 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)