• Bohumil Roubalík?

    Portrét Karla Škréty

    Položka č.: 244451

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:31

    tužka, papír, 1889, 40,2 x 27,8 cm, sign. PD Roubalík 23/5/89, studie k obrazu, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Ludvík Salač

    (1900-1953)

    Dívka s kachnami

    Položka č.: 244512

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:32

    tisk, 15,4 x 20,1 cm, značeno PD Salač, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Krajina u Ostravy

    Položka č.: 244459

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:33

    dřevoryt, 1922, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD V Silovský, tištěno na ručním papíře Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládajíc…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Položka č.: 194242

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:34

    litografie, 1936, 33 x 42 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 194240

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:35

    litografie, 1936, 42 x 32,6 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Staré Město

    Položka č.: 194239

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:36

    litografie, 1936, 42 x 33,6 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Prašná brána

    Položka č.: 194238

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:37

    litografie, 1936, 41 x 33,2 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Novotného lávka

    Položka č.: 194237

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:38

    litografie, 1936, 41,3 x 33,2 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Nádvoří Lorety

    Položka č.: 194236

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:39

    litografie, 1936, 41,2 x 33 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Karlův most

    Položka č.: 194234

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:40

    litografie, 1936, 41,3 x 33 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Stumpp

    (1886-1941)

    Karlova ulice

    Položka č.: 194233

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:41

    litografie, 1936, 41,5 x 33,5 cm, značeno PD na kameni Stumpp 36, Antikvariát Dlážděná, studium v Karlsruhe, Uppsale a v Berlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    V lese

    Položka č.: 244488

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:42

    lept, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Řeka Morava v Uherském Hradišti

    Položka č.: 244487

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:43

    lept, 7,8 x 11,9 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Mariánský sloup v Uherském Hradišti

    Položka č.: 244486

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:44

    lept, 10,1 x 5 cm, sign. PD Ct. Šťastný 38, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Seifert

    Položka č.: 244501

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:45

    litografie, 1958, 13,3 x 8,7 cm, značeno PD M. Švabinský, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vodák

    (1923-2000)

    Věž svatého Víta

    Položka č.: 161432

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:46

    litografie, 1949, 35 x 13,3 cm, sign. PD Karel Vodák 49, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Zálešák

    Divadelní scéna

    Položka č.: 204771

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:47

    litografie, 1957, 35 x 26,3 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Zálešák

    Herec

    Položka č.: 163467

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:48

    litografie, 1957, 35,5 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Zálešák

    Na jevišti II.

    Položka č.: 122125

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:49

    litografie, 1957, 18 x 26 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Zálešák

    Na jevišti I.

    Položka č.: 122124

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:50

    litografie, 1957, 17,6 x 26,2 cm, sign. DU F. Zálešák 1957, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Borovička

    Kostel

    Položka č.: 244472

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:00

    akvarel, uhel, papír, 21,7 x 16,1 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Zlatá ulička

    Položka č.: 244471

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:01

    tempera, akvarel, papír, 20,3 x 14,8 cm, sign. LD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Borovička

    Karlův most

    Položka č.: 244470

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:02

    akvarel, tuš, papír, 13,3 x 19,9 cm, sign. PD Borovička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Brotánek

    (1916)

    Louka pod hradem

    Položka č.: 186726

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:03

    litografie, 22,7 x 42,5 cm, sign. PD Miroslav Brotánek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Brotánek

    (1916)

    Břeh řeky

    Položka č.: 186725

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:04

    litografie, 23,9 x 47,6 cm, sign. PD Miroslav Brotánek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    7 Up

    Položka č.: 220472

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:05

    litografie, 1981, 29,8 x 24,5 cm, sign. PD Spytimír Bursík 81, 22190, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Černý - Klatovský

    (1919-1997)

    Horská louka

    Položka č.: 220473

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:06

    litografie, 22 x 35 cm, sign. PD J. Černý - Klatovský, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dolejší

    Luční kvítí

    Položka č.: 139738

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:07

    tempera, karton, 45 x 59,5 cm, sign. PD Dolejší, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Lekce IV.

    Položka č.: 139492

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:08

    suchá jehla, 1985, 33,4 x 23,8 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 4/20, v pravém dolním rohu mimo tisk vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Orchidej a netopýr

    Položka č.: 169837

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:09

    akvarel, tužka, papír, 30 x 20,5 cm, sign. LN Hejna, pravý dolní roh poškozený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)