Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Akt ženy (Helena)

    Položka č.: 234753

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:18

    olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:19

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:20

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    Položka č.: 234973

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:21

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:22

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:23

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:24

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:25

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Rada

    (1926-2007)

    Akt

    Položka č.: 234988

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:26

    suchá jehla, 1967, 41,5 x 28,5 cm, sign. PD Miroslav Rada 67, č. 62/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    Položka č.: 235981

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:27

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Jitka Měřičková

    Položka č.: 235982

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:28

    dřevoryt, 1950, 11,9 x 6,3 cm, PD značeno ve štočku JV., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boxer

    Položka č.: 236407

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:29

    olej, sololit, 41 x 27 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Cyklista

    Položka č.: 236408

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:30

    olej, plátno, 44 x 29 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Závodní dvojskif

    Položka č.: 236409

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:31

    olej, plátno, 34 x 70 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Atlet

    Položka č.: 236410

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:32

    olej, plátno, 34 x 60 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o míč

    Položka č.: 236411

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:33

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rohový kop

    Položka č.: 236412

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:34

    olej, plátno, 50 x 69 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Tandem

    Položka č.: 236413

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:35

    olej, plátno, 42 x 55 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Žena ve vaně

    Položka č.: 237248

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:36

    tuš, pastelky, tužka, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:37

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    Položka č.: 237251

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:38

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömseho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:39

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:40

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Léda s labutí

    Položka č.: 237738

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:41

    suchá jehla, 22 x 15,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Krajina

    Položka č.: 238846

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:42

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Herečky

    Položka č.: 238847

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:43

    pastel, papír, 37 x 51 cm, sign. PD Jiroudek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hlava koně

    Položka č.: 238848

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:44

    bronz, v. 30,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Šimková

    Motýli

    Položka č.: 238849

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:45

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240113

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:46

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 240114

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:47

    litografie, 42,5 x 28,2 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook