• Miroslav Pesch

    Madonna ve skalách

    Položka č.: 238544

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:23

    litografie, 26,5 x 35,7 cm, sign. PD Miroslav Pesch, č. 5/8

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 238545

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:24

    sítotisk, 2016, 28,3 x 20 cm, sign. PD Mulač 2016, č. 4/10

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 238546

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:25

    suchá jehla, 2016, 20 x 14 cm, sign. PD Mulač 2016, č. 4/36

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Salome

    Položka č.: 238547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:26

    litografie, 2009, 12,4 x 26,8 cm, sign. PD Mulač 2009, č. 12/13

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Mulač

    (1988)

    Položka č.: 238548

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:27

    suchá jehla, 2016, 20 x 14 cm, sign. PD Mulač 2016, autorský tisk

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Položka č.: 238549

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:28

    sítotisk, 19,7 x 28,7 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Dekor

    Položka č.: 238550

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:29

    sítotisk, 19,5 x 26,5 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Tanec

    Položka č.: 238551

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:30

    akryl, plátno, 2010, 60 x 90 cm, sign. LD MUŽÍKOVÁ10, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Dinga

    Pták Alkyon

    Položka č.: 238554

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:33

    akryl, plátno, 2014, 68,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Dinga 2014, rám, výtvarník, pedagog, učitel Miroslav Prošek

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Michael Rittstein

    Rozhovor na schodech

    Položka č.: 238556

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:35

    sítotisk, 1980, 16,8 x 21,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 30/32, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miloš Sláma

    Vanutí

    Položka č.: 238557

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:36

    kombinovaná technika, 1998, 50,5 x 36,5 cm, sign. DU M. Sláma 98, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

  • Miroslav Mužík

    Oblík od Chrámců

    Položka č.: 238558

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:37

    akryl, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Podzim

    Položka č.: 238559

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:38

    olej, plátno, 2002, 80 x 100 cm, sign. vzadu Z. M. Nováková , rám, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Miroslav Mužík

    Český Krumlov

    Položka č.: 238561

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:40

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Miroslav Mužík

    České Středohoří - Louny

    Položka č.: 238562

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:41

  • Jana Reinerová

    Komín

    Položka č.: 238563

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:42

    litografie, 13,5 x 19 cm, sign. LD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Alena Anderlová

    Trofej

    Položka č.: 238564

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:43

    olej, plátno, 2009, 50 x 75 cm, sign. vzadu Anderlová, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Václav Benedikt

    Jarní obraz

    Položka č.: 238565

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:44

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. PD Benedikt 2011, rám, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Kateřina Mistal

    Rozhovor 4

    Položka č.: 238566

    Vyvolávací cena: 5.250 CZK (210 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:45

    kombinovaná technika, 1 x 1 cm

    Aktuální cena: 5.250 CZK (210 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva s okny

    Položka č.: 238567

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:46

    suchá jehla, 2005, 18 x 13,5 cm, sign. PD Jan Otava 2005, č.4/10, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Noční okno

    Položka č.: 238568

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:47

    měkký kryt, 2000, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č.8/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Hudba I. - Kouzelný strom

    Položka č.: 238569

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:48

    kombinovaná technika, 2001, 24 x 14 cm, sign. PD Jan Otava 2001, č.1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Jan Otava

    (1950)

    Figury

    Položka č.: 238570

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:49

    kombinovaná technika, 2003, 15 x 16 cm, sign. PD Jan Otava 2003, ř. 3/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Čertovka

    Položka č.: 238571

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:50

    suchá jehla, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 1/20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Synagoga II.

    Položka č.: 238572

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:51

    suchá jehla, 2011, 12 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 01, č. 15/40

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Pražské okno

    Položka č.: 238573

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:52

    kombinovaná technika, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 82, II. 73/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Dům

    Položka č.: 238574

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:53

    akryl, plátno, 2018, 40 x 50 cm, sign. vzadu Molín

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Mlhovina

    Položka č.: 238575

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:54

    olej, plátno, 2018, 70 x 70 cm, sign. PD Z. M. Nováková, lišta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 238576

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:55

    koláž, 2012, 44 x 62 cm, sign. DU I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 238577

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:56

    koláž, 2012, 45 x 63 cm, sign. DU I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců