• Radek Pilař

    (1931-1993)

    Divoženky

    Položka č.: 241277

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:48

    litografie, 1987, 48,8 x 38 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Šašek za zdí

    Položka č.: 241278

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:49

    litografie, 1986, 43,5 x 32 cm, sign. PD Radek Pilař 86, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

  • Miroslav Pošvic

    Položka č.: 241279

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:50

    litografie, č. 14/60, 36 x 29 cm, sign. PD M. Pošvic 2008, rám, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 241280

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:51

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Dům se dvěma komíny

    Položka č.: 241281

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:52

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241282

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:53

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Saska

    Horizont I.

    Položka č.: 241283

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:54

    akvatinta, 49 x 27,5 cm, sign. PD Josef Saska, 3/20, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Michal Singer

    Položka č.: 241284

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:55

    litografie, 2009, 49 x 34,5 cm, sign. PD Singer 2009, č. 78/100, studium na FF UK v Praze

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Interiér

    Položka č.: 241285

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:56

    litografie, 1981, 23,9 x 18,8 cm, sign. PD JSouček 81, č. 30/90, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Potápějící se město

    Položka č.: 241286

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:57

    kombinovaná technika, papír, 1975, 24,5 x 37,5 cm, sign PD Jan Souček 75, papírová pasparta, e. a. 1/25, zezadu papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Emma Srncová

    Naháč oblečený

    Položka č.: 241287

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:58

    litografie, 2002, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2002, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    Položka č.: 241288

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:59

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Fanynka

    Položka č.: 241289

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:00

    akryl, šelak, dubová deska, 2019, 132 x 62,5 cm, sign. na zadní straně Marek Rozehnal, jedno ze zpodobení autorovy múzy, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Soumrak časů

    Položka č.: 241290

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:01

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, rám, č. 4/130, žák prof. M. Rittsteina

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 241291

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:02

    litografie, 2014, 39 x 56 cm, sign. PD Špaňhel 2014, č. 59/160

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Koksovna II

    Položka č.: 241292

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:03

    linoryt, 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 4/7, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní sloup II

    Položka č.: 241293

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:04

    litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Na cestě za domem

    Položka č.: 241294

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:05

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2009, č /11, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Jaroslav Róna

    Chlupaté nemluvně

    Položka č.: 241295

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Stanislav Zippe

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 241296

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:07

    serigrafie, 2009, 26,3 x 39 cm, sign. PD Zippe 09, č. 36/50, absolvent Hořovické sochařské školy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    1917 - 1957

    Položka č.: 241297

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:08

    15x grafický list (11x linoryt, 3x litografie, 1x dřevoryt), 45,5 x 34,5 cm, vše signováno, 4/25, soubor grafických listů na téma VŘSR vznikl v roce 1957 a byl proveden žáky Vincenta Hložníka na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Zastoupení autoři: Albín Brunovský, Alexander Eckerdt, Tibor …

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Soubor 10 grafických listů

    Položka č.: 241298

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:09

    10x litografie, 1981 - 1982, 54 x 43,5 cm, jednotlivé listy signovány, 4/19, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

  • Různí autoři

    Lino 99

    Položka č.: 241299

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:10

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 2/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoev…

  • Abacuc

    (1933)

    Situazione vacua

    Položka č.: 241300

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:11

    lept, 1973, 29,5 x 22,5 cm, sign. PD Abacuc, rám, zkušební tisk, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, Antikvariát Dlážděná

  • Gabriele Mucchi

    (1899-2002)

    Dallelogio della pazzia (Chvála bláznivosti)

    Položka č.: 241301

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:12

    lept, 1977, 32 x 24 cm, sign. PD Mucchi 77, rám, 5/90, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, Antikvariát Dlážděná

  • Gabriele Mucchi

    (1899-2002)

    Laus Stultitiae (Chvála bláznivosti)

    Položka č.: 241302

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:13

    lept, 1977, 32 x 24 cm, sign. PD Mucchi 77, rám, 5/90, jedna z Mucchiho sedmi grafických ilustrací ke slavnému spisu Erasma Rotterdamského, jehož titul zní v italštině Dallelogio della pazzia, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, Antikvariát Dlážd…

  • Giuseppe Zigaina

    (1924-2015)

    Anatomia e fiore

    Položka č.: 241303

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:14

    lept, 26 x 20,5 cm, rám, XXV/XXV, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, chybí sklo, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241304

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Lovecký motiv

    Položka č.: 241306

    Vyvolávací cena: 17.600 CZK (704 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:16

    olej, plátno, 74 x 54 cm, rám

    Aktuální cena: 17.600 CZK (704 €)

    Rakouské městečko

    Položka č.: 241307

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:17

    olej, dřevěná deska, 16 x 24 cm, rám, v horní části značně odpadlá malba