• Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, U ohně (obr. 10, str. 112)

    Položka č.: 235054

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:34

    škrábaná křída, papír, 13,3 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 20, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, Robinson hledí z útesu (obr.8, str. 84)

    Položka č.: 235055

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:36

    škrábaná křída, papír, 15 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 22, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice na zeleném moři

    Položka č.: 235056

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:38

    mastný pastel, papír, 47,5 x 31 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 12, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Veselá parta

    Položka č.: 235058

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:40

    pero, papír, 20,2 x 29 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Dionýsos

    Položka č.: 235059

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:42

    pero, papír, 20,3 x 29 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Stromy u cesty

    Položka č.: 235065

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235073

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:46

    tužka, akvarel, papír, 1942, 38 x 24 cm, sign. LD M. Holý, papír po levé straně perforovaný - vytrženo z bloku, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Stanový tábor

    Položka č.: 235074

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:48

    tuš, uhel, papír, 1960, 21,9 x 30,2 cm, sign. PD VKřížek 60, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Před vesnicí

    Položka č.: 235079

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:50

    tuš. papír, 1977, 35,5 x 29 cm, sign. LD Emilie Tomanová, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Cesta k vesnici

    Položka č.: 235089

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:52

    pastel, papír, 1967, 40 x 57 cm, sign. PD Jindřich Veselka 67, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 235103

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:54

    pastel, papír, 1940, 35 x 39 cm, sign. LD P.Strnadel 40, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Lom Prosetín

    Položka č.: 235104

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:56

    olej, papír, 27,5 x 58 cm, sign. PD Mahrla, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    Položka č.: 235105

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 20:58

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Položka č.: 235106

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:00

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Skřeti

    Položka č.: 235107

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:02

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Krotká

    Na houpačce

    Položka č.: 235110

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:04

    tempera, papír, 2003, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD Krotká 2003, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jana Krotká

    Rozhovor

    Položka č.: 235111

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:06

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    V síti

    Položka č.: 235119

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:08

    kolorovaná serigrafie, 60 x 41,5 cm, sign. PD St. Holý, rám, poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Selka

    Položka č.: 235120

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:10

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1956, 38 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 235121

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:12

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Novotný

    Rybník svět

    Položka č.: 235122

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 235134

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:24

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 235321

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:26

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Cyril a Svatý Metoděj

    Položka č.: 235324

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:28

    barevný dřevoryt, 24 x 17 cm, zezadu sign. PD M. Florian, papír u sppodního okraje velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 235325

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:30

    barevný dřevoryt, 27 x 18,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, papí u horního okraje velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Cyril a Svatý Metoděj

    Položka č.: 235329

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:32

    kolorovaný dřevoryt, 13 x 8,5 cm, sign. PD Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)