Kříž

    Položka č.: 237583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:50

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:52

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237861

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:54

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    Položka č.: 237864

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:56

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Vesnice u řeky

    Položka č.: 237866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Mince

    Položka č.: 237869

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čínská vladařka

    Položka č.: 237871

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:04

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Tůma

    (1909-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 237872

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:06

    litografie, 1986, 22 x 30,6 cm, sign. PD Bohdan Tůma 86, pasparta, při horním okraji na papíře zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Krcal

    Položka č.: 237873

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    Položka č.: 237913

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:10

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 237914

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:12

    olejová tempera, karton, 50 x 34,5 cm, sign. PD Fortin, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    Položka č.: 237925

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:16

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    Položka č.: 237952

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:18

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    Položka č.: 237955

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:20

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    Položka č.: 237959

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:22

    lept, 13,2 x 13,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    Položka č.: 237961

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:24

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    Položka č.: 237963

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:26

    suchá jehla, 15 x 9,7 cm, sign. DU Bohunka Vaageorvá, papírová pasparta, č. 4/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:30

    litografie, 11,6 x 9 cm, sign. PD M. Benešová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    Položka č.: 238136

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:32

    litografie, 13,5 x 7,6 cm, značeno PD M. Benešová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Hradčany

    Položka č.: 238146

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:34

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:36

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    Položka č.: 238150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:40

    litografie, 1978, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 32/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 238155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 238157

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    Položka č.: 238159

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:48

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)