• František Hodonský

    Vodní trávy

    Položka č.: 225020

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:27

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2007, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Radan Wagner

    Rybník

    Položka č.: 225067

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:28

    akryl, plátno, 2005, 57 x 50 cm, rám

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Industriální I

    Položka č.: 225770

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:29

    olej, plátno, 2006, 80 x 100 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2006, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • David Hřivňácký

    (1979)

    Rumunsko II.

    Položka č.: 225975

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:30

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 3.

    Položka č.: 227660

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:31

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Andrea Forsterová

    Epizody

    Položka č.: 228602

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:32

    litografie, 2007, 20 x 29 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2007, č. 9/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Wetzlar - podzim

    Položka č.: 228967

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:34

    litografie, 10 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 11/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Blanka Jakubíčková

    (1971)

    bez názvu I

    Položka č.: 228988

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:35

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Ohrožené město

    Položka č.: 229993

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:36

    lept, 1993, 30 x 25 cm, sign. PD Jan Otava 1993, č. 1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Andrea Forsterová

    Ryby

    Položka č.: 229995

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:37

    litografie, 2005, 15 x 20,5 cm, sign. PD A. Forsterová 05, rám, č. 3/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    V peřince

    Položka č.: 230000

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:38

    suchá jehla, 2003, 33 x 38,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 03, č. 1/50

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Olga Vychodilová

    Hvězdná noc

    Položka č.: 230001

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:39

    lept, 12,5 x 8,8 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Přeborníkem v nasávání alkoholu ze zkvašeného ovoce bez zdravotních komplikací je muška octomilka

    Položka č.: 230002

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:40

    litografie, 2006, 31,5 x 29 cm, sign. PD Petr Faltus 2006, č. 23/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Paměť Nezařaditelného

    Položka č.: 230003

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:41

    litografie, 2006, 32,5 x 43 cm, sign. PD Petr Faltus 2006, č. 23/40, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

  • Petr Faltus

    (1968)

    Přirozeno

    Položka č.: 230004

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:42

    litografie, 2008, 43 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 35/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

  • Vilém Hlobil

    (1904-1994)

    Konopiště

    Položka č.: 230933

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:43

    olej, plátno, 1950, 83 x 104,5 cm, sign. PD V. Hlobil, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Milan Coufal

    Bzečasí 3.

    Položka č.: 231277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:44

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C. 2001

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    15.44 hod

    Položka č.: 231278

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:45

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. LD M. C.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 2.

    Položka č.: 231279

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    Bezčasí 1.

    Položka č.: 231525

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:47

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    10.20 hod

    Položka č.: 231526

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:48

    frotáž, tužka, 2001, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C.

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Coufal

    P.

    Položka č.: 231527

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:49

    frotáž, tužka, 1997, 21 x 30 cm, monogr. PD M. C. 1997

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivan Kováčik

    Mačky

    Položka č.: 231528

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:50

    lept, 2010, 10 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2010, č. 25/59

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 233386

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:52

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohunká Waageová

    Andělský klavír

    Položka č.: 233784

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:53

    lept, akvatinta, 2010, 20 x 16,5 cm, sign. DU B. Waageová, č.18/150, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pavel Král

    Můj dům, moje louka, můj les

    Položka č.: 233866

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (840 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:54

    Aktuální cena: 21.000 CZK (840 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:55

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Marie Zatloukalová

    Položka č.: 235261

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:56

    akryl, plátno, 2007, 100 x 80 cm, monogr. PD MZ 07

  • Jan Otava

    (1950)

    Keramické město

    Položka č.: 238300

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:57

    měkký kryt, 1997, 19 x 11 cm, sign. PD Jan Otava 1997, č. 19/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Tři listy

    Položka č.: 238338

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:58

    suchá jehla, 2002, 18 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 2/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)