Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:02

    litografie, 27,3 x 15 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, rám, na rámu oděrky, chybí sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1877-1946)

    Přerov

    Položka č.: 238120

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:04

    tuš, papír, 1940, 39,5 x 26 cm, sign. LD Karel Toman 40, rám, LD popsáno autorem: Z posl. okna Hotelu Přerov, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:06

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Žena z džbánem (Ex Libris Vilma Šimonová(

    Položka č.: 238122

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:08

    lept, 9,6 x 6,4 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Ruka (Ex Libris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:10

    barevný dřevoryt, 5,3 x 3,7 cm, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Srdíčko (Ex Libris V. Šimonová)

    Položka č.: 238124

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:12

    barevný dřevoryt, 5,8 x 4,5 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Píšící muž (Ex LIbris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238125

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:14

    lept, 9,6 x 6,6 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    Položka č.: 238126

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:16

    lept, akvatinta, 12,5 x 8,3, cm, sign. PD P. Šimon, č. 10/99, nepatrně nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Don Quichot

    Položka č.: 238127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:18

    dřevoryt, 10,5 x 6,5 cm, tisknuto na dvou listu s textem na druhé straně: "Za všechny projevy přátelské účasti a za laskavá slova soucitu v našem nesmírném zármutku vyslovujeme Vám vřelý dík. Věřte prosím, že každé Vaše slovo, každá Vaše řádka přinesly nám trochu útěchy, protože svědčili o tom, jak …

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Putika

    Položka č.: 238128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:20

    dřevoryt, 12,6 x 8,3 cm, sign. PD P. Šimon, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Na burze

    Položka č.: 238129

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:22

    dřevoryt, 12 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:24

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Papírování

    Položka č.: 238131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:26

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • J Friedl

    Areál lidových staveb v Dolánkách 1971

    Položka č.: 238132

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:28

    tisk, 9 x 16 cm, zašlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • K Janák

    Ptáček

    Položka č.: 238133

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:30

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, sign. PD K. Janák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K Janák

    Růže

    Položka č.: 238134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:32

    dřevoryt, 7 x 4,4 cm, sign. DU K. Janák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:34

    litografie, 11,6 x 9 cm, sign. PD M. Benešová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook