Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:49

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina

    Položka č.: 229141

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:50

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:51

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kompozice

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:52

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:53

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:54

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:55

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:56

    olej, kombinovaná technika, papír, 14 x 17,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Zátiší

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:57

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Milenci

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:58

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 14:59

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:00

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:01

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:02

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:03

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:04

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Růžička

    (1947)

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:05

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:06

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:07

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka v kostkovaných šatech

    Položka č.: 233121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2020 15:08

    olej, kombinovaná technika, papír, 1971, 45,5 x 30,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook