• Kamila Ženatá

    Stromy s plotem

    Položka č.: 241288

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:59

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Fanynka

    Položka č.: 241289

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:00

    akryl, šelak, dubová deska, 2019, 132 x 62,5 cm, sign. na zadní straně Marek Rozehnal, jedno ze zpodobení autorovy múzy, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Soumrak časů

    Položka č.: 241290

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:01

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, rám, č. 4/130, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 241291

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:02

    litografie, 2014, 39 x 56 cm, sign. PD Špaňhel 2014, č. 59/160

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Koksovna II

    Položka č.: 241292

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:03

    linoryt, 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 4/7, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní sloup II

    Položka č.: 241293

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:04

    litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Na cestě za domem

    Položka č.: 241294

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:05

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2009, č /11, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

  • Jaroslav Róna

    Chlupaté nemluvně

    Položka č.: 241295

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Stanislav Zippe

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 241296

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:07

    serigrafie, 2009, 26,3 x 39 cm, sign. PD Zippe 09, č. 36/50, absolvent Hořovické sochařské školy

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    1917 - 1957

    Položka č.: 241297

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:08

    15x grafický list (11x linoryt, 3x litografie, 1x dřevoryt), 45,5 x 34,5 cm, vše signováno, 4/25, soubor grafických listů na téma VŘSR vznikl v roce 1957 a byl proveden žáky Vincenta Hložníka na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Zastoupení autoři: Albín Brunovský, Alexander Eckerdt, Tibor …

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Soubor 10 grafických listů

    Položka č.: 241298

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:09

    10x litografie, 1981 - 1982, 54 x 43,5 cm, jednotlivé listy signovány, 4/19, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Různí autoři

    Lino 99

    Položka č.: 241299

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:10

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 2/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoev…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Abacuc

    (1933)

    Situazione vacua

    Položka č.: 241300

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:11

    lept, 1973, 29,5 x 22,5 cm, sign. PD Abacuc, rám, zkušební tisk, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, Antikvariát Dlážděná

  • Gabriele Mucchi

    (1899-2002)

    Dallelogio della pazzia (Chvála bláznivosti)

    Položka č.: 241301

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:12

    lept, 1977, 32 x 24 cm, sign. PD Mucchi 77, rám, 5/90, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, Antikvariát Dlážděná

  • Gabriele Mucchi

    (1899-2002)

    Laus Stultitiae (Chvála bláznivosti)

    Položka č.: 241302

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:13

    lept, 1977, 32 x 24 cm, sign. PD Mucchi 77, rám, 5/90, jedna z Mucchiho sedmi grafických ilustrací ke slavnému spisu Erasma Rotterdamského, jehož titul zní v italštině Dallelogio della pazzia, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, Antikvariát Dlážd…

  • Giuseppe Zigaina

    (1924-2015)

    Anatomia e fiore

    Položka č.: 241303

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:14

    lept, 26 x 20,5 cm, rám, XXV/XXV, na zadní straně štítek s popisem a autentizační razítko Karl Schott Sammlung Frankfurt/M, chybí sklo, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe

    Položka č.: 241304

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Lovecký motiv

    Položka č.: 241306

    Vyvolávací cena: 17.600 CZK (704 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:16

    olej, plátno, 74 x 54 cm, rám

    Aktuální cena: 17.600 CZK (704 €)

    Rakouské městečko

    Položka č.: 241307

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:17

    olej, dřevěná deska, 16 x 24 cm, rám, v horní části značně odpadlá malba

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Švadlena

    Položka č.: 241308

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:18

    olej, karton, 50 x 64,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    Položka č.: 241309

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:19

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 241310

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:00

    olej, překližka, 25 x 34 cm, sign. LD L. Ehrlich, rám, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

  • Stanislaw Fabianski

    (1865-1947)

    Kaple krále Zikmunda, Krakov

    Položka č.: 241311

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:01

    akvarel, papír, 49 x 32,5 cm, sign. LD St. Fabianski, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    Položka č.: 241312

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:02

  • Oskar Brázda

    (1888-1977)

    Položka č.: 241313

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:03

    olej, lepenka, 1967, 31,5 x 31 cm, sign. PD O. Brázda 1967, rám, žák prof. R. Bochnera a K.Pochwalského na Akademii umění ve Vídni

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Desdemona při poslední toaletě

    Položka č.: 241314

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (420 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:04

    olej, dřevo, 1916, 34,6 x 28 cm, sign. PD Jn. Dědina , rám, na rámu oděrky. Jan Dědina byl především malíř žánrů a podobizen. Od roku 1894 působil v Paříži, kde se v počátcích živil zejména ilustracemi pro Monde Illustré, Revue du Bien, ĹAssiette au Beurrean. Pojetí ilustrací a žánrových výjevů bylo…

    Aktuální cena: 10.500 CZK (420 €)

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Panorama

    Položka č.: 241315

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:05

    olej, plátno, 39,5 x 44 cm, sign. PD E. Hosperger, rám, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově

  • Alois Kalvoda ?

    Stromy

    Položka č.: 241316

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:06

    kombinovaná technika, olej, tempera, překližka, 28 x 25 cm, rám, vzadu připsáno

  • Karl Kaufmann

    (1843-1905)

    Severský záliv

    Položka č.: 241317

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:07

    olej, plátno, 55 x 76, 5 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Na řece

    Položka č.: 241318

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:08

    olej, karton, 32 x 48 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze